Її батьки виховували там 11 дітей: як виглядає хата, де проживала покійна Ніна Матвієнко в дитинстві (ФОТО)

Не дуже відомим є той факт, що Ніна Матвієнко в дитинстві проживала в будинку, в якому було 11 дітей та дім був на Житомирщині: як виглядає хата легендарної співачки, якої не стало.

Ніна Матвієнко, народна артистка, яка народилася в бідній родині на Житомирщині, померла 8 жовтня. Вона була однією з одинадцяти дітей в родині своїх батьків. В її дитинстві вони стикались з важкими часами, особливо у післявоєнні роки, коли багато дітей не вижило.

Своє життя Матвієнко завжди пов’язувала зі своїм рідним селом Неділище, де її народили. Хата, де вона виросла зірка, зараз порожня. Останній раз Ніна була там у 2021 році. Відомо, що будинок був реконструйований з роками та саме співачка стала ініціатором збереження цієї будівлі.

Тоня Матвієнко показала, як виглядає хата, де жила її покійна мати в дитинстві
Тоня Матвієнко показала, як виглядає хата, де жила її покійна мати в дитинстві

Вона навіть запросила хлопців зробити там ремонт, щоб зберегти спогади про своє минуле. Окрім хати, на подвір’ї все ще знаходяться колодязь і стара яблуня, свідки багатьох спогадів Матвієнко про її дитинство.

Здобувши шалену популярність, Ніна Матвієнко оселилася у самому серці Києва, облаштувавшись у приватному будинку біля Лаври. Протягом останнього року її супроводжували донька Тоня з чоловіком Арсеном Мірзояном та їхні діти.

Після повернення Тоні Матвієнко до України, вона радувала шанувальників зворушливим відео, де зробила несподіваний сюрприз для матері. Реакція Ніни Матвієнко на зустріч з донькою та онукою не залишила байдужими нікого.

Тоня Матвієнко показала, як виглядає хата, де жила її покійна мати в дитинстві
Тоня Матвієнко показала, як виглядає хата, де жила її покійна мати в дитинстві

У неділю, 8 жовтня, стало відомо, що раптово померла легендарна співачка, якій вже майже стукнуло 76. Її донька Тоня планувала подарувати матері пісню на день народження, але смерть стала несподіваною трагедією.

Співачка пішла з життя, викликавши шок серед зіркового світу. Причина її смерті залишається невідомою, проте друзі вказують на її тяжку хворобу та серію операцій, які вона перенесла раніше.

Нові статті

Схожі статті

“Так, я йому зрадила”: 57-річна Ольга Сумська назвала реальну причину розлучення з першим чоловіком

Віталій Борисюк не є першим чоловіком в Ольги Сумської, адже до цього акторка була одружена з Євгеном Паперним, але не склалось через одну просту причину.

Дуже довге волосся під руками, ще й зеленого кольору. Леся Нікітюк викликала фурор своїм виглядом

36-річна Леся Нікітюк проводить літо біля басейнів з прохолодною водою. Нещодавно зірка здивувала соцмережі своїм зовнішнім виглядом. Навіщо Леся пофарбувала волосся під пахвами в… зелений колір?

“Я їду на Мальдіви!”: Наталія Могилевська розповіла, що разом зі своєю сімʼєю відправляється у відпустку

Наталія Могилевська повідомила радісну новину - співачка відправляється на відпочинок, а саме на українські Мальдіви та бере з собою чоловіка та доньок. Подробиці.

Веде донжуанський спосіб життя: що відомо про всіх коханок Сергія Жадана до і після Христини Соловій

Приголомшливий поет, фронтмен гурту "Жадан і собаки", співак Сергій Жадан справжній ловелас. Чоловік вдало підкорює серця обраниць, але які жінки можуть претендувати на місце музи артиста?