Максимально щасливий чоловік: як Сергій Притула зустрів кохання всього життя і побудував сім’ю мрії

Шоумен і український волонтер Сергій Притула назвав себе максимально щасливим чоловіком. В наступному році він разом із другою дружиною Катериною Сопельник відзначить 10-річчя подружнього життя.

Шоумен Сергій Притула 9 років поспіль перебуває в щасливому шлюбі із Катериною Сопельник. Разом з коханою дружиною артист виховує двох донечок: Соломію і Стефанію. Також в Притули є син Дмитро від першого шлюбу з дівчиною на імʼя Юлія.

Зі своєю першою дружиною Сергій Притула розлучився в 2013 році. А зараз він називає себе максимально щасливим чоловіком. “Один Факт” розповість подробиці особистого життя одного з найвідоміших чоловіків країни та улюбленця Лесі Нікітюк.

Перший шлюб з Юлією Андрійчук припинив існування за спільною згодою

Сергій Притула уклав свій перший шлюб із Юлією Андрійчук. В цих відносинах у шоумена народився первісток – хлопчик, якого батьки назвали Дмитром.

Сергій Притула і його перша дружина Юлія Андрійчук
Сергій Притула і його перша дружина Юлія Андрійчук

Родинне щастя тривало недовго. В 2013 році Притула та Андрійчук прийняли спільне рішення про розлучення. Трохи згодом Сергій Притула зізнавався, що розлад в сімейних стосунках стався з його вини. Мовляв, він не міг правильно розподіляти час на роботу та родину.

Водночас Сергій Притула разом з екс-дружиною ухвалив спільне рішення – залишитись у дружніх стосунках і разом виховувати сина.

Юлія Андрійчук, як і її колишній чоловік — віднайшла особисте щастя з іншим чоловіком. І тепер вони навіть товаришують родинами.

В 2015 році Сергій Притула знайшов особисте щастя з Катериною Сопельник

Пройшло 2 роки з моменту розлучення і Сергій Притула зміг віднайти особисте щастя з новою дівчиною. Обраницею шоумена стала Катерина Сопельник, а познайомились вони на знімальному майданчику.

Спочатку їх стосунки були суто робочими, але після розлучення Притули з колишньою дружиною — перевтілились в повноцінний любовний роман.

Сергій Притула з дітьми та дружиною
Сергій Притула з дітьми та дружиною

Невдовзі після другого весілля Сергій Притула зізнався, що відчуває себе максимально щасливою людиною. Адже щодня він повертається додому, де його чекає кохана жінка.

В шлюбі у подружжя народилось дві донечки: Соломія і Стефанія. Відомо також, що Сергій з Катериною планували народити третю дитину, але ці плани довелось відкласти через повномасштабне вторгнення.

В наступному році Сергій Притула і Катерина Сопельник відсвяткують 10 років із дня вступу до шлюбу — оловʼяне весілля.

Нові статті

Схожі статті

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?

“Наша душа”: Ауріка Ротару розповіла про останній концерт Ніни Матвієнко і її настанови для українців

Ауріка Ротару поділилася спогадами про Ніну Матвієнко. Співачка пригадала, де пройшов останній концерт української квіткі-душі – Ніни Митрофанівни. Не оминула увагою і її настанови для українців.

Маленькі зірки на великій сцені: як показали себе Марія Яремчук, Варвара Кошова та Ліза Ткач у талант-шоу

Зіркові діти на українській сцені: Варвара Кошова, Єлизавета Ткач і Марія Яремчук заслуговують на увагу публіки та роблять свої перші кроки в шоу-бізнесі.