Дуже простий та не в елітному районі: 50-річний Олег Винник показав, як виглядає його дім в Україні (ФОТО)

Співак Олег Винник хоч і оселився в Німеччині вже протягом двох років, але має квартиру і в Україні: як виглядає дім повелителя жіночих сердець?

Олегу довгий час вдавалося утримувати своє особисте життя в таємниці, що призвело до того, що його шанувальники не мали жодних інформаційних зазіхань щодо його сімейного стану. Однак з часом почали з’являтися певні вістки.

У світі шоу-бізнесу з’явилися чутки про можливий шлюб Олега Винника з його бек-вокалісткою Таюною, підсилюючи дискусії серед журналістів. У той самий час деякі представники медіа змогли встановити місце проживання артиста.

Столична квартира Олега Винника, яку він вважає своїм домом, стала пребдметом цікавості для його фанатів. З метою дізнатися більше, журналісти намагалися проникнути на територію, яка була суворо охороняється й оточена парканом. Вони відслідковували рухи артиста і бачили, як його автомобіль з водієм заїжджав на територію і залишався там.

Олег Винник показав, як виглядає його будинок в Україні
Олег Винник показав, як виглядає його будинок в Україні

Однак, хоч і квартира має свою атмосферу, але її неможливо віднести до класу елітних, оскільки будинок виглядає так само, як багато інших нових будівель Києва. Після початку повномасштабного вторгнення в Україні Олег Винник виїхав з країни і оселився у Берліні.

Його адвокат стверджує, що переїзд був пов’язаний з його медичним станом і не пов’язаний з втечею від подій в Україні. Діагноз Винника залишається невідомим, і його публічна поява майже відсутня, що породжує багато питань серед його прихильників.

Олег Винник показав, як виглядає його будинок в Україні
Олег Винник показав, як виглядає його будинок в Україні

Протягом цього періоду Винник майже не з’являвся перед фанатами особисто, і інформацію про нього оновлював його друг Роман Недзельський, який взяв на себе обов’язки управління автомобілями, які Винник відправляв на фронт.

Під час цього періоду фанати помітили зміни в зовнішності співака: він відростив ще довше волосся і змінив стиль одягу. Однак особисте життя Винника залишається закрите від загального огляду, і він майже не взаємодіє зі своїми прихильниками.

Нові статті

Схожі статті

“Звітую більш детально”: Монатік розсекретив суму, яку заробив на весіллі в Італії, де був з Галкіним

Всю суму спрямував на добрі справи: Дмитро Монатік зізнався, який гонорар йому вдалося отримати за виступ на весіллі в Італії, де ведучим був Максим Галкін.

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: варто спробувати себе в іншому напрямку – все вийде

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: вам випаде шанс спробувати себе у зовсім іншій діяльності - це буде вам до душі, тому сміливо дійте!

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

"Один факт" знає, які авто обирають українські зірки для себе. Чому надають перевагу – комфорту, розміру, ціні, розкоші? Показуємо, на чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та інші.