Більшість знає їх не під справжнім імʼям: Джамала, Дантес, Барських та інші зірки, які мають псевдонім

Володимир Дантес, Джамала, Макс Барських та інші зірки насправді мають псевдоніми та лише 20% відсотків українців знають їхнє справжнє ім'я та прізвище: як звати артистів українського шоу-бізнесу?

Зірки шоу-бізнесу часто вибирають псевдоніми, щоб створити образ, який би відповідав їхній творчій концепції або зробив їх імена більш запам’ятовуваними для слухачів.

Макс Барських та Володимир Дантес

Один із таких прикладів – Макс Барських, чий справжній ідентифікатор – Микола Бортник, обрав нове ім’я, щоб підкреслити свою індивідуальність під час участі в проєкті “Фабрика зірок”. Подібно до нього, Володимир Дантес, насправді Володимир Гудков, змінив ім’я, щоб відобразити свій художній образ. Він став відомим після перемоги в другому сезоні того ж проєкту, розкриваючи свої таланти під новим псевдонімом.

Макс Барських, Дантес та інші зірки розповіли, яке їхнє справжнє імʼя та прізвище
Макс Барських, Дантес та інші зірки розповіли, яке їхнє справжнє імʼя та прізвище

Настя Каменських

Ще одним прикладом є Настя Каменських, яка насправді народилася як Анастасія Жмур. Починаючи свою сольну кар’єру, вона обрала псевдонім, який став її відомим брендом. Прізвище “Каменських” вона взяла від матері, Лідії Каменських, солістки відомого хору імені Верьовки.

Настя Каменських та інші зірки розповіли, яке їхнє справжнє імʼя та прізвище
Настя Каменських та інші зірки розповіли, яке їхнє справжнє імʼя та прізвище

Злата Огнєвіч

Злата Огнєвіч, співачка, відома також як Інна Бордюг, прийняла рішення змінити своє творче псевдонім на офіційний, щоб уникнути непорозумінь серед своїх прихильників. Цей крок виявився несподіваним, особливо з огляду на те, що її батько виявив негативне ставлення до цього рішення. Подейкують, що саме батьківська реакція вплинула на її вирішення змінити ім’я у паспорті, коли вона вступила до рядів народних депутатів.

Злата Огнєвіч та інші зірки розповіли, яке їхнє справжнє імʼя та прізвище
Злата Огнєвіч та інші зірки розповіли, яке їхнє справжнє імʼя та прізвище

Тіна Кароль

Тіна Кароль, справжнє ім’я якої Тетяна Ліберман, також пройшла шлях від офіційного імені до псевдоніма, за яким відома широкому загалу. Її звинувачували у “крадіжці” псевдоніма від імені Ані Лорак, але Тіна жодного разу не підтверджувала ці обвинувачення.

Тіна Кароль та інші зірки розповіли, яке їхнє справжнє імʼя та прізвище
Тіна Кароль та інші зірки розповіли, яке їхнє справжнє імʼя та прізвище

Меловін

Константин Бочаров, відомий під псевдонімом Melovin, обрав своє артистичне ім’я як поштовх від ім’я свого улюбленого дизайнера Александра Макквіна та святкування “усіх святих” – Halloween. Це ім’я стало символом його творчої ідентичності і відображає його стиль та естетику.

Меловін та інші зірки розповіли, яке їхнє справжнє імʼя та прізвище
Меловін та інші зірки розповіли, яке їхнє справжнє імʼя та прізвище

Джамала

Сусанна Джамаладінова, відома широкому світові під сценічним ім’ям Джамала, обрала цей артистичний псевдонім на вимогу режисера-постановника Олександра Ревзіна під час участі у конкурсі “Нова Хвиля” у 2009 році. Це прізвисько стало коротким варіантом її реального прізвища, що відзначилося своєю унікальністю та запам’ятовуваністю.

Джамала та інші зірки розповіли, яке їхнє справжнє імʼя та прізвище
Джамала та інші зірки розповіли, яке їхнє справжнє імʼя та прізвище

Мамаріка

Анастасія Кочетова, також відома як Анастасія Середа і під псевдонімом MamaRika, а раніше Еріка, має за собою кілька імен, які відображають її різні життєві етапи і артистичні ідентичності.

Мамаріка та інші зірки розповіли, яке їхнє справжнє імʼя та прізвище
Мамаріка та інші зірки розповіли, яке їхнє справжнє імʼя та прізвище

Перше ім’я отримала при народженні, друге – після шлюбу, а під третім її знають з телешоу “Фабрика зірок”. MamaRika – це оновлений псевдонім, який вона обрала для своєї музичної кар’єри.

Нові статті

Схожі статті

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

"Один факт" знає, які авто обирають українські зірки для себе. Чому надають перевагу – комфорту, розміру, ціні, розкоші? Показуємо, на чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та інші.

Він був легендою української музики: що відомо про творчість Назарія Яремчука, який прославив Україну

Всесвітня легенда Назарій Яремчук зробив великий внесок в українську музику та прославив Україну, але життєвий шлях співака був дуже складним. Подробиці.

Желе з порічки від української Роксолани: Ольга Сумська поділилась рецептом солодкого десерту на зиму

Ольга Сумська неодноразово доводила свій талант не тільки на театральній сцені, але й на домашній кухні. Наприклад, днями акторка поділилася рецептом желе зі свіжих порічок. Спробуйте, це - смачно!