Має за плечима два шлюби: куди зник 50-річний лідер гурту “Друга ріка” Валерій Харчишин – одружився в 20

Соліст гурту "Друга ріка" Валерій Харчишин вперше розповів про своє особисте життя - два шлюби, діти та рання самостійність: яким було життя співака?

Український співак Валерій Харчишин, відомий як лідер гурту “Друга ріка”, поділився відвертою історією свого особистого життя, розповівши про два шлюби, які у нього були. Перший раз він одружився у 20 років. На той момент він відчував, що одруження було правильним і гідним вчинком, оскільки вони з обраницею вже жили разом. Харчишин пояснив, що не міг вчинити інакше, адже вважав це питанням честі.

Після весілля у пари з’явився син, який нині служить у Збройних Силах України. Валерій згадав, що прожив у шлюбі з першою дружиною близько п’яти-шести років, після чого вони розлучилися. Він з теплотою згадав про свою першу дружину, описуючи її як добру людину, яка виховала їхнього сина. Протягом певного часу син жив з матір’ю, а потім переїхав жити до батька.

Соліст гурту "Друга ріка" Валерій Харчишин розповів, чим займається
Соліст гурту “Друга ріка” Валерій Харчишин розповів, чим займається

Музикант підкреслив, що одружився у молодому віці, вважаючи це важливим кроком у доросле життя. Він також визнав, що відчував сором перед матір’ю своєї майбутньої дружини, оскільки тоді він проживав у її квартирі. Це вразило його так сильно, що це спонукало його до шлюбу.

Валерій Харчишин наголосив на тому, що його перший шлюб відіграв важливу роль у його житті, допомігши сформувати його як особистість. Хоч він і згадує ці роки з вдячністю, але він також вважає розлучення за правильний вибір, що сприяв його розвитку та допоміг стати тим, ким він є сьогодні.

Соліст гурту "Друга ріка" Валерій Харчишин та його колишня дружина Юлія
Соліст гурту “Друга ріка” Валерій Харчишин та його колишня дружина Юлія

Незважаючи на те, що старший син не був спільною дитиною Валерія і Юлії, вони вирішили жити разом як одна велика родина, співак, дружина та троє дітей. У їхньому домі склалася особлива атмосфера, де гармонія між всіма членами сім’ї була вельми важливою.

Соліст гурту "Друга ріка" Валерій Харчишин розповів, чим займається
Соліст гурту “Друга ріка” Валерій Харчишин розповів, чим займається

Перший шлюб Валерія тривав п’ять-шість років і закінчився, попри всі зусилля, нестабільними стосунками. Другий шлюб з Юлією тривав 13 років і був сповнений спільними зусиллями виховати двох спільних синів, які стали невід’ємною частиною їхнього життя.

Ця сімейна історія відображає життєві труднощі та випробування, з якими стикаються багато людей. Незважаючи на розлучення та складні життєві обставини, Валерій Харчишин та його родина зуміли зберегти теплі відносини і підтримувати один одного. Їхня історія демонструє, що сім’я – це не лише кровні зв’язки, але й спільні переживання, любов і взаємоповага.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: варто спробувати себе в іншому напрямку – все вийде

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: вам випаде шанс спробувати себе у зовсім іншій діяльності - це буде вам до душі, тому сміливо дійте!

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

"Один факт" знає, які авто обирають українські зірки для себе. Чому надають перевагу – комфорту, розміру, ціні, розкоші? Показуємо, на чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та інші.

Він був легендою української музики: що відомо про творчість Назарія Яремчука, який прославив Україну

Всесвітня легенда Назарій Яремчук зробив великий внесок в українську музику та прославив Україну, але життєвий шлях співака був дуже складним. Подробиці.