“Свавілля”: Джамала вперше прокоментувала втрату сімейного майна в Криму і розповіла, кому воно належало

Співачка кримськотатарського походження Джамала вперше прокоментувала втрату родинного майна в Криму. Що саме сказала артистка і які слова підібрала, щоб охарактеризувати вчинок росіян? Читайте далі.

Співачка Джамала провела своє дитинство та юність в Криму. Разом із батьками майбутня артистка жила в селищі Малорічінське поблизу Алушти. Сюди родина Джамали переїхала в 1989 році з Киргизії.

Після окупації півострова росіянами в 2014 році співачка залишилась жити та працювати в Україні. Нещодавно стало відомо, що усе кримське майно, яке належало батькам Джамали – привласнила собі окупаційна влада. Цей процес назвали націоналізацією, але артистка з цим категорично не згодна.

Джамала вважає те, що відбулося — незаконним привласненням. Вона не збирається опускати руки та замовчувати те, що сталось на її малій Батьківщині.

Після привласнення майна росіяни заявили, що воно раніше належало Джамалі. Артистка спростувала цю інформацію. Дім на Кримському півострові цілком і повністю належав її батькам.

Переможниця “Євробачення 2016” назвала так звану націоналізацію свавіллям і безпідставним привласненням чужого маєтку росіянами.

Це репресії. Це — депортація в сучасності. Це ще раз демонструє самочинство, яке коїть російська влада — зазначила Джамала.

Артистка співставила події, що в наші часи відбуваються в окупованому Криму — із знущаннями з боку радянської влади в останні місяці Другої світової війни.

Джамала висловилась про втрату майна в Криму
Джамала висловилась про втрату майна в Криму

Джамала повідомила, що до майна в Криму вона не має жодного відношення. Дім повністю знаходився у власності її батьків. Співачка зазначила, що цей кримський маєток вони будували протягом 20 років, здобуваючи для цього гроші і будівельні матеріали виключно власними зусиллями.

Сусанна Джамаладінова відзначила, що саме її в росії оголошено в міжнародний розшук. Але не зовсім зрозуміло, до чого тут її батьки.

Джамала відразу визначила свою громадську позицію і наголосила, що мовчати з приводу того свавілля, яке чинять росіяни зараз — точно не буде.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: варто спробувати себе в іншому напрямку – все вийде

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: вам випаде шанс спробувати себе у зовсім іншій діяльності - це буде вам до душі, тому сміливо дійте!

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

"Один факт" знає, які авто обирають українські зірки для себе. Чому надають перевагу – комфорту, розміру, ціні, розкоші? Показуємо, на чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та інші.

Він був легендою української музики: що відомо про творчість Назарія Яремчука, який прославив Україну

Всесвітня легенда Назарій Яремчук зробив великий внесок в українську музику та прославив Україну, але життєвий шлях співака був дуже складним. Подробиці.