Були одружені, але йшли до інших: Павлік, Остапчук та інші зірки, які кинули своїх дружин заради кохання

Тарас Цимбалюк, Дмитро Гордон, Володимир Остапчук та інші зірки, які були невірними до однієї та вибирали інших жінок: скільки разів були одружені?

Зірки українського шоу-бізнесу часто відомі не лише своїми талантами, а й бурхливим особистим життям. Деякі з них здобули популярність не лише через свою творчість, але й завдяки репутації “ловеласів”.

Дмитро Гордон

Дмитро Гордон одружувався тричі та він має сімох дітей, народжених від чотирьох різних жінок. Важливою подією в його житті стало одруження з Олесею Бацман у понад 13 років тому та пара разом виховує трьох доньок.

Дмитро Гордон та інші зірки, які мали багато шлюбів
Дмитро Гордон та інші зірки, які мали багато шлюбів

Віктор Павлік

Віктор Павлік, відомий український співак, має цікаву історію особистого життя, що включає кілька шлюбів. Вперше він одружився у юному віці з Лідією, з якою у них народився син Олександр. Проте цей союз тривав недовго. У другому шлюбі, з Світланою, їхні стосунки тривали вісім років і у них з’явилася донька Христина.

Віктор Павлік та інші зірки, які мали багато шлюбів
Віктор Павлік та інші зірки, які мали багато шлюбів

Павлік вступив у третій шлюб з Лорою Созаєвою, з якою прожив понад двадцять років. У цьому союзі народився син Павло, чия доля була трагічною — він помер у молодому віці. Зараз Віктор Павлік щасливий у шлюбі з Катериною Репяховою, яка молодша за нього на 28 років. Три роки назад у пари народився син Михайло.

Володимир Остапчук

Володимир Остапчук також пройшов через кілька значущих стосунків. Його перший шлюб з Оленою тривав дванадцять років, і в них народилися донька та син. Після розлучення він зав’язав стосунки з Христиною Горняк, які тривали два роки. Наразі він перебуває у шлюбі з Катериною Полтавською, журналісткою та блогеркою, яка значно молодша за нього.

Володимир Остапчук та інші зірки, які мали багато шлюбів
Володимир Остапчук та інші зірки, які мали багато шлюбів

Тарас Цимбалюк

Тарас Цимбалюк пройшов через кілька короткотривалих шлюбів. Його перший шлюб закінчився вже через кілька місяців, а другий тривав приблизно рік. Після розлучення він розпочав стосунки зі Світланою Готочкіною, яка працює в ресторанній сфері.

Тарас Цимбалюк та інші зірки, які мали багато шлюбів
Тарас Цимбалюк та інші зірки, які мали багато шлюбів

Іво Бобул

Іво Бобул одружувався чотири рази. Зараз він у шлюбі з Наталією, молодшою за нього на 12 років. Разом вони виховують сина Данила. Від попередніх шлюбів у Бобула також є син Руслан і донька Людмила.

Іво Бобул та інші зірки, які мали багато шлюбів
Іво Бобул та інші зірки, які мали багато шлюбів

Ці історії демонструють, що в українському шоу-бізнесі є чимало зірок, які пережили багато шлюбів у пошуках справжнього кохання та сімейного щастя.

Нові статті

Схожі статті

Як захистити холодильник від перепадів напруги і відключень світла: ці 4 секрети подовжать життя техніці

Постійні відключення електричної енергії не кращим чином впливають на стан побутових приладів. Що зробити, аби захистити холодильник від поломки при регулярних вимкненнях світла?

0 грамів борошна + 1 кілограм любові: українська Роксолана Ольга Сумська дала свій фірмовий рецепт кексів

Акторка українського театру Ольга Сумська неодноразово доводила, що вдома вона – справжня господиня. Цього разу артистка приготувала коханому Віталію Борисюку до чаю смачні вівсяні кекси.

Стиль першокласниці: Тіна Кароль в сукні за 136 тисяч гривень помірялася красою з Клавдією Петрівною

Тіна Кароль показала себе поряд із найтаємничішою особою сучасності. На зустріч з Клавдією Петрівною вона вдягла класичну сукню міні від французького бренду Balmain Paris вартістю 136 тисяч гривень.

Ця вечеря вразить гостей: Топ-4 рецепти баклажанів, які відрізняються від типових “рулетиків” і “язичків”

Звичайні баклажани можуть перетворити звичайну вечерю на справжній кулінарний шедевр. Ці універсальні овочі пропонують купу можливостей  для творчого приготування страв.