“І я впала в депресуху”: Оля Полякова зізналась, які кризи переживала з чоловіком-бізнесменом у стосунках

Королева ночі Оля Полякова розповіла, через що з чоловіком Вадимом Буряковським майже не розлучилась: справа не в грошах, як могли подумати більшість.

Українська співачка Оля Полякова поділилася своїми переживаннями про кризу у стосунках із чоловіком, бізнесменом Вадимом Буряковським. Довгий час у мережі ходили чутки про їхнє розлучення, але вона спростовувала ці заяви. Оля зазначила, що під час повномасштабного вторгнення їхній шлюб дійсно зіткнувся з певними труднощами. Причиною стали обставини, за яких вони тривалий час проживали окремо.

Полякова розповіла, що ця розлука вплинула на їхні взаємини, оскільки кожен з них звик до самостійності і набув нових звичок. За час відсутності один одного, вони стали більш незалежними, приймаючи важливі рішення без обговорень.

Оля Полякова розповіла про сварки зі своїм чоловіком Вадимом
Оля Полякова розповіла про сварки зі своїм чоловіком Вадимом

Це стосувалося і питань, пов’язаних із дітьми, коли кожен з партнерів вирішував їх одноосібно. Коли пара знову зійшлася, їм довелося звикати до нових умов, оскільки обидва змінилися і стали іншими людьми, звикнувши жити окремо. Цей процес адаптації був для них складним.

Співачка згадує свій остаточний переїзд до Києва, коли в неї не було роботи, а місто часто залишалося без електрики. Цей складний період сильно вплинув на її психологічний стан, викликавши відчуття пригніченості. Через ці обставини почали виникати непорозуміння з чоловіком. Вона відчувала труднощі в адаптації до нової реальності, адже все здавалося чужим і незвичним.

Оля Полякова розповіла про сварки зі своїм чоловіком Вадимом
Оля Полякова розповіла про сварки зі своїм чоловіком Вадимом

Разом із чоловіком вони зіткнулися з комунікаційними труднощами, викликаними різними звичками. Будинок, який колись був їхнім спільним, уже не здавався таким, як раніше, що лише ускладнювало ситуацію. Співачка описує цей період як час сумнівів та питань щодо майбутнього і того, чи варто продовжувати життя в таких умовах.

Незважаючи на труднощі, пара змогла знайти спільну мову та подолати кризу у стосунках. Це стало свідченням їхньої здатності до взаєморозуміння і готовності працювати над відновленням гармонії у стосунках.

Нові статті

Схожі статті

Як захистити холодильник від перепадів напруги і відключень світла: ці 4 секрети подовжать життя техніці

Постійні відключення електричної енергії не кращим чином впливають на стан побутових приладів. Що зробити, аби захистити холодильник від поломки при регулярних вимкненнях світла?

0 грамів борошна + 1 кілограм любові: українська Роксолана Ольга Сумська дала свій фірмовий рецепт кексів

Акторка українського театру Ольга Сумська неодноразово доводила, що вдома вона – справжня господиня. Цього разу артистка приготувала коханому Віталію Борисюку до чаю смачні вівсяні кекси.

Стиль першокласниці: Тіна Кароль в сукні за 136 тисяч гривень помірялася красою з Клавдією Петрівною

Тіна Кароль показала себе поряд із найтаємничішою особою сучасності. На зустріч з Клавдією Петрівною вона вдягла класичну сукню міні від французького бренду Balmain Paris вартістю 136 тисяч гривень.

Ця вечеря вразить гостей: Топ-4 рецепти баклажанів, які відрізняються від типових “рулетиків” і “язичків”

Звичайні баклажани можуть перетворити звичайну вечерю на справжній кулінарний шедевр. Ці універсальні овочі пропонують купу можливостей  для творчого приготування страв.