“Знала, чим це попахує”: 46-річна Євгенія Власова зізналась, з ким крутила романи – бізнесмени, олігархи

Співачка Євгенія Власова вперше розповіла, які неприємні ситуації мала з чоловіками, які використовували її у власних бажаннях та вводили в оману.

Українська співачка Євгенія Власова розповіла про випадок зі своєї кар’єри, коли впливові люди намагалися використати її у власних інтересах.

Євгенія згадала ситуацію, коли виступала на розкішному кораблі. Вона завжди намагалася уникати романтичних стосунків з чоловіками, які пов’язані з владою, усвідомлюючи можливі наслідки. Проте одного разу вона майже стала жертвою обману. Її хороший знайомий запросив її виступити, заявивши, що це буде на весіллі. Співачка отримала значний гонорар і погодилася, але згодом зрозуміла, що на заході будуть присутні лише кілька високопосадовців, і ніякого весілля не планується.

Євгенія Власова розповіла, з ким крутила романи
Євгенія Власова розповіла, з ким крутила романи

У цей момент вона відчула шок, усвідомивши, що її ввели в оману, і що це могло бути пасткою. Співачка зуміла зберегти свою професійну репутацію, але цей досвід залишився в її пам’яті як приклад того, як обережно потрібно ставитися до пропозицій, що надходять від впливових осіб.

Євгенія Власова розповіла про свій досвід виступу та повернення, зазначивши, що хоч їй вдалося уникнути небезпеки, вона все ж таки зіткнулася з серйозними пригодами, які, за її словами, були малоприємними. Не вдаючись у подробиці, Власова дала зрозуміти, що ці події справили на неї сильне враження.

Євгенія Власова розповіла, з ким крутила романи
Євгенія Власова розповіла, з ким крутила романи

Євгенія Власова завжди наголошувала, що її кар’єра була збудована завдяки власному таланту та наполегливій праці, без впливу сторонніх осіб. Для неї свобода і гідність завжди мали більшу цінність, ніж будь-які привілеї, які могли б виникнути від взаємодії з впливовими людьми.

Її життєвий шлях нагадує, що навіть у світі шоу-бізнесу, де домінують влада і гроші, є можливість зберегти свої принципи. Власова є прикладом того, що справжній талант і внутрішня сила завжди знаходять дорогу до успіху, попри намагання інших використати її у своїх інтересах. Це підкреслює важливість залишатися вірним собі, не піддаючись тиску або спокусам зовнішнього середовища.

Нові статті

Схожі статті

Як захистити холодильник від перепадів напруги і відключень світла: ці 4 секрети подовжать життя техніці

Постійні відключення електричної енергії не кращим чином впливають на стан побутових приладів. Що зробити, аби захистити холодильник від поломки при регулярних вимкненнях світла?

0 грамів борошна + 1 кілограм любові: українська Роксолана Ольга Сумська дала свій фірмовий рецепт кексів

Акторка українського театру Ольга Сумська неодноразово доводила, що вдома вона – справжня господиня. Цього разу артистка приготувала коханому Віталію Борисюку до чаю смачні вівсяні кекси.

Стиль першокласниці: Тіна Кароль в сукні за 136 тисяч гривень помірялася красою з Клавдією Петрівною

Тіна Кароль показала себе поряд із найтаємничішою особою сучасності. На зустріч з Клавдією Петрівною вона вдягла класичну сукню міні від французького бренду Balmain Paris вартістю 136 тисяч гривень.

Ця вечеря вразить гостей: Топ-4 рецепти баклажанів, які відрізняються від типових “рулетиків” і “язичків”

Звичайні баклажани можуть перетворити звичайну вечерю на справжній кулінарний шедевр. Ці універсальні овочі пропонують купу можливостей  для творчого приготування страв.