“Це небезпечно для її колег”: відома акторка зізналась, чому актори бояться грати разом із Ольгою Сумською

Ольга Сумська є професійною та затребуваною акторкою, але чи думають так її колеги та чому їм важко грати з нею в одному кіно - акторка Євгенія М'якенька розповіла всю правду.

Ольга Сумська, відома українська акторка, без сумніву займає чільне місце в історії українського кінематографа. Її талант та харизма зробили її легендою національного екрану. Проте, співпраця з нею на знімальному майданчику може бути викликом для її колег. Акторка Євгенія М’якенька, яка працювала разом з Ольгою Сумською у гумористичному серіалі “Юрчишини”, розповіла про свої враження від цієї співпраці.

За її словами, Ольга Сумська має чудове почуття гумору, яке вона активно проявляє під час зйомок. Це робить її дуже цікавою партнеркою у комедійних сценах, оскільки зберегти серйозний вираз обличчя, коли вона жартує, практично неможливо. Коли Сумська починає жартувати, її колегам стає важко стримати сміх, що часто призводить до повторних дублів.

Відома акторка розповіла, чому колеги бояться грати разом із Ольгою Сумською
Відома акторка розповіла, чому колеги бояться грати разом із Ольгою Сумською

Таким чином, Євгенія М’якенька підкреслила, що співпраця з Ольгою Сумською є водночас веселою і складною через її винятковий талант до гумору.

Акторка зауважує, що Ольга Сумська справді виділяється на знімальному майданчику. Її енергія та захопленість роботою помітні всім, хто з нею працює. Ольга володіє особливим даром розсмішити колег, вміє підтримувати атмосферу невимушеності та веселощів, що робить процес зйомок надзвичайно приємним, хоча іноді це і створює певні труднощі для роботи.

Відома акторка розповіла, чому колеги бояться грати разом із Ольгою Сумською
Відома акторка розповіла, чому колеги бояться грати разом із Ольгою Сумською

Проте, попри такі моменти, Євгенія підкреслює, що співпрацювати з Ольгою – завжди комфортно та приємно.Це є яскравим свідченням того, що крім свого таланту в акторській майстерності, Ольга також має відмінні людські якості, які роблять її чудовою партнеркою на знімальному майданчику.

Її почуття гумору та вміння створювати класну атмосферу допомагають іншим акторам почуватися розслаблено та комфортно. Це, безумовно, сприяє успіху спільної роботи, адже атмосфера довіри та позитиву є важливою складовою в будь-якому творчому процесі.

Співпраця з Ольгою приносить величезне задоволення, але також є випробуванням для акторської витримки. Ольга настільки природно вплітає жарти у свою гру, що іноді важко розрізнити, де закінчується роль і починається реальність. Незважаючи на ці “професійні ризики”, актори обожнюють працювати з Сумською.

Нові статті

Схожі статті

“Так, я йому зрадила”: 57-річна Ольга Сумська назвала реальну причину розлучення з першим чоловіком

Віталій Борисюк не є першим чоловіком в Ольги Сумської, адже до цього акторка була одружена з Євгеном Паперним, але не склалось через одну просту причину.

Дуже довге волосся під руками, ще й зеленого кольору. Леся Нікітюк викликала фурор своїм виглядом

36-річна Леся Нікітюк проводить літо біля басейнів з прохолодною водою. Нещодавно зірка здивувала соцмережі своїм зовнішнім виглядом. Навіщо Леся пофарбувала волосся під пахвами в… зелений колір?

“Я їду на Мальдіви!”: Наталія Могилевська розповіла, що разом зі своєю сімʼєю відправляється у відпустку

Наталія Могилевська повідомила радісну новину - співачка відправляється на відпочинок, а саме на українські Мальдіви та бере з собою чоловіка та доньок. Подробиці.

Веде донжуанський спосіб життя: що відомо про всіх коханок Сергія Жадана до і після Христини Соловій

Приголомшливий поет, фронтмен гурту "Жадан і собаки", співак Сергій Жадан справжній ловелас. Чоловік вдало підкорює серця обраниць, але які жінки можуть претендувати на місце музи артиста?