“Він був заручником”: зірка серіалу “Леся + Рома” Дмитро Лаленков розповів, чому припинив зніматись в кіно

Актор із серіалу "Леся + Рома" Дмитро Лаленков здобув славу у 2000-х роках, однак потім відмовлявся від зйомок в кіно: в чому причина та де наразі перебуває артист?

Після свого успіху у серіалі “Леся + Рома”, що став культовим у його кар’єрі, український актор Дмитро Лаленков майже повністю зник з телеекранів. Ірма Вітовська, його партнерка по серіалу, розповіла, що Лаленков став свого роду заручником російських наративів, що обмежували його вплив. 

Вітовська згадала, що на початку кар’єри Лаленков був мало ознайомлений з українською історією, але з часом почав глибше розуміти та приймати її. Однак залишаються питання, які він ще має самостійно дослідити й зрозуміти.Акторка підкреслила, що найбільшу небезпеку для суспільства становлять депутати, які продовжують підтримувати російські наративи та корупційні схеми. Вона висловила надію, що Лаленков зможе повністю розкрити для себе історію і стати ще більш корисним для суспільства.

Зірка серіалу Леся + Рома Дмитро Лаленков розповів, куди зник та чим займається
Зірка серіалу Леся + Рома Дмитро Лаленков розповів, куди зник та чим займається

Дмитро Лаленков, народився у Луганську, здобув популярність як актор в українських і російських серіалах. Після 2014 року його акторська кар’єра відчутно зменшилася через політичні напруження між країнами. У своїх висловлюваннях Лаленков висловлював надію на відновлення дружніх і професійних зв’язків. Однак зазначав, що через соціальну напруженість він вимушений відхиляти пропозиції.

Дмитро Лаленков, перед початком масштабного вторгнення, опублікував у соцмережі фотографію, на якій зображено український та російський прапори з написом про непотребність конфлікту. Однак 24 лютого 2022 року він видалив цей пост і виступив на підтримку України.

Зірка серіалу Леся + Рома Дмитро Лаленков розповів, куди зник та чим займається
Зірка серіалу Леся + Рома Дмитро Лаленков розповів, куди зник та чим займається

Лаленков висловлюється щодо поточних подій як тимчасове випробування, яке, на його переконання, завершиться крахом окупантів і поверненням до миру на території, що для нього є рідною.

Ірма Вітовська, колега Лаленкова, згадувала його внесок у допомогу на сході України на початку військового конфлікту. Зараз відомо, що Лаленков перебуває в Україні, де активно використовує національні символи, зокрема прапор, у своїх соціальних мережах.

Нові статті

Схожі статті

“Так, я йому зрадила”: 57-річна Ольга Сумська назвала реальну причину розлучення з першим чоловіком

Віталій Борисюк не є першим чоловіком в Ольги Сумської, адже до цього акторка була одружена з Євгеном Паперним, але не склалось через одну просту причину.

Дуже довге волосся під руками, ще й зеленого кольору. Леся Нікітюк викликала фурор своїм виглядом

36-річна Леся Нікітюк проводить літо біля басейнів з прохолодною водою. Нещодавно зірка здивувала соцмережі своїм зовнішнім виглядом. Навіщо Леся пофарбувала волосся під пахвами в… зелений колір?

“Я їду на Мальдіви!”: Наталія Могилевська розповіла, що разом зі своєю сімʼєю відправляється у відпустку

Наталія Могилевська повідомила радісну новину - співачка відправляється на відпочинок, а саме на українські Мальдіви та бере з собою чоловіка та доньок. Подробиці.

Веде донжуанський спосіб життя: що відомо про всіх коханок Сергія Жадана до і після Христини Соловій

Приголомшливий поет, фронтмен гурту "Жадан і собаки", співак Сергій Жадан справжній ловелас. Чоловік вдало підкорює серця обраниць, але які жінки можуть претендувати на місце музи артиста?