Дарма вважаєте Катю Осадчу першою дружиною Горбунова: ось кого не показували на 1+1 разом з шоуменом

Мало хто знає, але насправді Юрій Горбунов був одружений двічі та його першою дружиною була балерина Людмила, з якою розлучення було складним: що відомо про жінку?

Юрій Горбунов протягом тривалого періоду знаходить щастя поруч з відомою телеведучою Катериною Осадчою. Ця романтична історія кохання настала після того, як Юрій завершив свій попередній шлюб з Людмилою, який тривав майже двадцять років. Їхня історія почалася у театрі, коли Юрій, молодий чоловік того часу, вперше зустрів Людмилу, заміжню жінку з маленькою дочкою. Любов, яка виникла між ними, не зупинила їх і навіть не зважила на важливі обставини її життя.

Юрій Горбунов показав, як виглядає його перша дружина до Каті Осадчої
Юрій Горбунов показав, як виглядає його перша дружина до Каті Осадчої

Після того, як Юрій приніс значні зміни в життя балерини, вони разом прожили більше двадцяти років. У цьому союзі Юрій виховав свою падчерку Ксенію, яка стала йому рідною, а пізніше вона щасливо стала дружиною та матір’ю своїх власних дітей.

Юрій Горбунов розповідав, що переживав складний період після розлучення зі своєю першою дружиною. Він визнає, що з нею вони не часто спілкуються, проте підтримують людські стосунки, спілкуючись лише раз на два місяці. Також шоумен зазначив, що розлучення далось для нього важко.

Юрій Горбунов показав, як виглядає його перша дружина до Каті Осадчої
Юрій Горбунов показав, як виглядає його перша дружина до Каті Осадчої

Наразі Людмила перебуває у Сполучених Штатах Америки, яка відправилася туди ще до повномасштабного вторгнення і зараз розмірковує над поверненням на батьківщину. Вона вважає, що це частина її життя, яку неможливо викинути, бо вона пов’язана з цим місцем роками.

Юрій Горбунов показав, як виглядає його перша дружина до Каті Осадчої
Юрій Горбунов показав, як виглядає його перша дружина до Каті Осадчої

Однак життя виявилося несподівано вибуховим для Юрія, коли з’явилася новина про його весілля з колегою з телевізійного ефіру, Катею Осадчою. На той момент вони вже очікували народження своєї спільної дитини, що додало ще більше щастя до їхнього життя.

Щодо їхнього особистого життя разом, вони дуже радіють сімейному щастю з двома маленькими синами, Іваном і Данилом. Хлопчики вражають схожістю на свою знамениту матір.

Нові статті

Схожі статті

“Так, я йому зрадила”: 57-річна Ольга Сумська назвала реальну причину розлучення з першим чоловіком

Віталій Борисюк не є першим чоловіком в Ольги Сумської, адже до цього акторка була одружена з Євгеном Паперним, але не склалось через одну просту причину.

Дуже довге волосся під руками, ще й зеленого кольору. Леся Нікітюк викликала фурор своїм виглядом

36-річна Леся Нікітюк проводить літо біля басейнів з прохолодною водою. Нещодавно зірка здивувала соцмережі своїм зовнішнім виглядом. Навіщо Леся пофарбувала волосся під пахвами в… зелений колір?

“Я їду на Мальдіви!”: Наталія Могилевська розповіла, що разом зі своєю сімʼєю відправляється у відпустку

Наталія Могилевська повідомила радісну новину - співачка відправляється на відпочинок, а саме на українські Мальдіви та бере з собою чоловіка та доньок. Подробиці.

Веде донжуанський спосіб життя: що відомо про всіх коханок Сергія Жадана до і після Христини Соловій

Приголомшливий поет, фронтмен гурту "Жадан і собаки", співак Сергій Жадан справжній ловелас. Чоловік вдало підкорює серця обраниць, але які жінки можуть претендувати на місце музи артиста?