У Ірини Білик є рідний брат: що відомо про сімейну таємницю співачки, від якої стає “не по собі”

Ірина Білик, як і будь-яка інша людина має свої таємниці, які не хоче розповідати чи згадувати та чи знали ви, що у співачки є рідний брат, якого вона забезпечує все життя.

Ірина Білик у відвертому інтерв’ю розповіла про свого молодшого брата, якого вже декілька років утримує через психічний розлад. Вона зізналася, що ця тема була табу для їхньої родини, особливо для матері. Після смерті матері Ірина залишилася єдиною, хто прийняв на себе обов’язок доглядати за братом Сергієм. Чоловік уже п’ять років не залишає свою квартиру і не може самостійно дбати про себе, оскільки не здатен працювати через свою хворобу.

Ірина Білик розповіла про рідного брата, який хворіє
Ірина Білик розповіла про рідного брата, який хворіє

Ірина активно намагається покращити життя свого брата, надсилаючи йому продукти та надаючи фінансову підтримку. Вона вірить, що її старання допоможуть братові повернутися до звичного життя. Також сподівається, що молитви, які вона знайшла для свого брата після смерті матері, допоможуть йому одужати.

Ірина Білик розповіла про рідного брата, який хворіє
Ірина Білик розповіла про рідного брата, який хворіє

Співачка висловила незадоволення з приводу сприйняття громадськістю життя артистів як легке і безтурботне, вважаючи, що за яскравими виступами і успіхами часто ховається складна реальність. Вона зазначила, що сучасна ситуація становить великі труднощі, особливо в контексті виступів перед глядачами. Білик висловила надію, що все це зміниться на краще в майбутньому.

Ірина Білик розповіла про рідного брата, який хворіє
Ірина Білик розповіла про рідного брата, який хворіє

Раніше мама Іри, Ганна Яківна, розповідала про її брата, Сергія, який вивчав соціологію і право. Вона висловлювала побажання, щоб він закінчив навчання швидше і одружився, але скаржилася на його поведінку, наголошуючи на необхідності дорослішати. Іра, за словами матері, допомагала братові у всьому.

Згодом жінка висловила незадоволення, що Сергій не досяг багатьох цілей, і підкреслила, що сестра стає йому на допомогу в усьому.

Нові статті

Схожі статті

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?

“Наша душа”: Ауріка Ротару розповіла про останній концерт Ніни Матвієнко і її настанови для українців

Ауріка Ротару поділилася спогадами про Ніну Матвієнко. Співачка пригадала, де пройшов останній концерт української квіткі-душі – Ніни Митрофанівни. Не оминула увагою і її настанови для українців.

Маленькі зірки на великій сцені: як показали себе Марія Яремчук, Варвара Кошова та Ліза Ткач у талант-шоу

Зіркові діти на українській сцені: Варвара Кошова, Єлизавета Ткач і Марія Яремчук заслуговують на увагу публіки та роблять свої перші кроки в шоу-бізнесі.

“Колись ми були малі і сварилися”: зірка 1+1 Валентина Хамайко показалась разом зі своєю сестрою (ФОТО)

Валентина Хамайко нещодавно стала офіційною дружиною, а тепер відправилась у невелику подорож зі своєю сім'єю: що відомо про сестру зірки та як виглядає?