Як Полякова і Падалко: Джамала пояснила, чому забрала синів у бабусь з дідусями і повернула до України

Джамала, яка більше місяця тому народила третього сина, протягом вагітності знаходилась в Україні. Поряд з нею були і старші сини. Вона розповіла, чому наважилась повернути хлопців додому, в Україну.

Українська співачка Джамала трохи більше, ніж місяць тому народила третього синочка, Аліма. Протягом усіх девʼяти місяців вагітності співачка знаходилась в Україні і лише іноді виїжджала за кордон — щоб прийняти участь у благодійних заходах, спрямованих на підтримку ЗСУ.

Поряд з артисткою в рідній українській домівці знаходились і її старші синочки, Емір-Рахман і Селім-Гірай. Від початку повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року Джамала відправила хлопців за кордон, до Польщі. Там вони жили разом із батьками чоловіка артистки (своїми дідусем та бабусею).

Така ситуація стала справжнім випробуванням для співачки. Вона сама в цей час залишалась в Україні і не мала змоги насолоджуватись живим спілкуванням із дітьми. Артистці доводилось переживати серйозні емоційні гойдалки та переїжджати з країни в країну.

Коли ти поруч із дітьми й готуєш їм борщ, то здається, що всі, крім тебе працюють на користь країни, а коли їдеш – серце навпіл – розповіла Джамала.

Також артистка зазначила, що це випробування для неї стало доволі болісним. Але потроху вона навчилась пробачати саму себе і не перейматись, що не має змоги завжди бути поряд зі своїми хлопчиками.

Коли Джамала дізналась, що вагітна третьою дитиною – то вирішила повернути старших дітей до України. За словами артистки, їй було дуже важливо, щоб сини були задіяні в цьому неймовірному процесі та разом з нею очікували на народження братика. Багатодітна матуся пригадала, як хлопці торкались її великого живота і задавали їй смішні та серйозні запитання.

Все це дрібниці. Але ці дрібниці – дуже важливі! – пояснила зірка.

Джамала вважає, що ухвалила дуже правильне рішення, коли повернула синів з Польщі до України. Адже вони Селім-Гірай та Емір-Рахман мали змогу піклуватись про наймолодшого братика ще до його появи на світ.

Нові статті

Схожі статті

Квартира маленька і орендована, але все зроблено з душею: Віктор Павлік показав, де живе з Репяховою і сином

Віктор Павлік одружений вчетверте, але живе в орендованій квартирі разом з дружиною та сином, при цьому забезпечує попередні сім'ї: як виглядає домівка зіркового подружжя?

Суддя “Х-Фактору” в нього не повірив, дарма: як Діма Монатік піднявся на вершину слави і прославив Україну

Дмитро Монатік сьогодні є одним із найпопулярніших артистів України. Його творчість підкорює серця українців, а пісні можна знайти в плейлистах майже кожного. Але як почав свій шлях молодий чоловік?

Не холостяк, як думають всі: 43-річний Сергій Притула показав, як виглядає його дружина, з якою двоє дітей

Шоумен Сергій Притула подобається багатьом жінкам, але його серце вже понад 9 років належить лише одній: як виглядає друга дружина чоловіка, з якою у них двоє донечок?

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?