Вся правда вийшла назовні: 41-річний Влад Яма розсекретив, чи дійсно крутив роман з Могилевською

Владу Ямі та Наталії Могилевській неодноразово приписували роман, особливо під час у часті в шоу "Танці з зірками" - чи підтвердились ці чутки та що насправді було між артистами?

Через тринадцять років після участі в проєкті “Танці з зірками”, хореограф Влад Яма вирішив поділитися подробицями про свої стосунки з відомою співачкою Наталею Могилевською. Протягом багатьох років мережу заповнювали чутки про можливий роман між танцівником та співачкою. Обидві зірки не спростовували, але й не підтверджували здогадки, чим підігрівали інтерес до своєї пари.

І ось, нарешті, правда була розкрита: роман між Владом Ямою та Наталею Могилевською справді існував. Цю інформацію хореограф підтвердив під час одного з ефірів “Танці з зірками”.

Влад Яма розповів, чи був у нього роман із Наталією Могилевською
Влад Яма розповів, чи був у нього роман із Наталією Могилевською

Під час цього ефіру Влад нарешті дав відповідь на питання, яке довго турбувало шанувальників: чи були у нього з Наталею романтичні стосунки. Він прямо зазначив, що між ними дійсно був роман.

Влад Яма розповів, чи був у нього роман із Наталією Могилевською
Влад Яма розповів, чи був у нього роман із Наталією Могилевською

Однак в пізнішому інтерв’ю чоловік поділився, що під час виступів на шоу він відчував, ніби вони з партнеркою – справжня пара, але у реальному житті це було зовсім інакше. Він зазначив, що ці емоції виникали саме під час танцю, коли кожен вдих і видих мали велике значення, коли необхідно було повністю зануритися в історію танцю та викластися на максимум як у залі, так і на паркеті.

У моменти танцю здавалося, що між ними є щось більше, але після виступів, у повсякденному житті та на тренуваннях, таких почуттів не було. Це були лише миттєві відчуття, які зникали після танцю.

Влад Яма розповів, чи був у нього роман із Наталією Могилевською
Влад Яма розповів, чи був у нього роман із Наталією Могилевською

Зі свого боку, Наталя Могилевська жодного разу не коментувала ці заяви хореографа. Після виступу вона лише ділилась спільними фото з партнером та висловлювала вдячність за його любов до танців. Вона неодноразово зазначала, що дякує своєму першому вчителю за чудові моменти на паркеті, зокрема їхні танці, румбу, глядачів і Чапкіса за суддівським столом.

Співачка також зазначала, що завдяки йому їй ніколи не буде холодно взимку, оскільки вона починала кожен ранок у танцювальному залі під теплі латиноамериканські ритми.

Нові статті

Схожі статті

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?

“Наша душа”: Ауріка Ротару розповіла про останній концерт Ніни Матвієнко і її настанови для українців

Ауріка Ротару поділилася спогадами про Ніну Матвієнко. Співачка пригадала, де пройшов останній концерт української квіткі-душі – Ніни Митрофанівни. Не оминула увагою і її настанови для українців.

Маленькі зірки на великій сцені: як показали себе Марія Яремчук, Варвара Кошова та Ліза Ткач у талант-шоу

Зіркові діти на українській сцені: Варвара Кошова, Єлизавета Ткач і Марія Яремчук заслуговують на увагу публіки та роблять свої перші кроки в шоу-бізнесі.