“Ми спали в одному ліжку”: Володимир Ярославський розсекретив, чи дійсно крутив роман з Ольгою Мартиновською

Лише колега та дружба, чи все ж таки між ними дещо більше? Суддя "МастерШеф "Володимир Ярославський зізнався, чи мав романтичні почуття до Олі Мартиновської?

Рестораторів і суддів проєкту “МастерШеф” Ольгу Мартиновську і Володимира Ярославського часто підозрювали в романтичних стосунках, але вони завжди заперечували це, стверджуючи, що їх пов’язує лише міцна дружба. Незважаючи на ці заперечення, Володимир Ярославський в одному з інтерв’ю зізнався, що кілька разів роздумував над тим, щоб підняти свої стосунки з Ольгою на новий, романтичний рівень.

Ярославський пояснив, що такі думки виникали через його глибоку симпатію до Ольги, але він не наважувався зробити перший крок через свій попередній досвід невдалого службового роману.

Володимир Ярославський вперше висловився про можливий роман із Мартиновською
Володимир Ярославський вперше висловився про можливий роман із Мартиновською

У минулому, він мав досвід, коли випадковий інтимний контакт з колегою привів до серйозних проблем на роботі. В результаті, обидва хотіли звільнитися одночасно через напруженість у колективі, яка виникла після цього інциденту.

Цей негативний досвід змусив Володимира зробити висновок, що змішування робочих і особистих стосунків може мати серйозні наслідки. Тому він вирішив уникати будь-яких службових романів. Ольга і Володимир продовжують залишатися хорошими друзями і колегами, підтримуючи один одного в професійних справах, що допомагає їм ефективно працювати разом на проєкті “МастерШеф”.

Володимир Ярославський вперше висловився про можливий роман із Мартиновською
Володимир Ярославський вперше висловився про можливий роман із Мартиновською

Він зауважив, що між ним і Мартиновською дійсно існує дуже близький зв’язок. Вони настільки близькі, що можуть спати в одному ліжку, однак між ними немає інтимних стосунків. Він підкреслив, що вони насправді є чудовими друзями, і це приносить йому радість, що вони не переступили межу, яка могла б змінити їхні взаємини. Вони часто подорожують разом і можуть прокидатися в одному ліжку, обійматися та цілуватися.

Наразі в Олі Мартиновської є бойфренд, що ще раз підтверджує той факт, що Ярославський наразі точно не перебуває з колегою в стосунках.

Нові статті

Схожі статті

Квартира маленька і орендована, але все зроблено з душею: Віктор Павлік показав, де живе з Репяховою і сином

Віктор Павлік одружений вчетверте, але живе в орендованій квартирі разом з дружиною та сином, при цьому забезпечує попередні сім'ї: як виглядає домівка зіркового подружжя?

Суддя “Х-Фактору” в нього не повірив, дарма: як Діма Монатік піднявся на вершину слави і прославив Україну

Дмитро Монатік сьогодні є одним із найпопулярніших артистів України. Його творчість підкорює серця українців, а пісні можна знайти в плейлистах майже кожного. Але як почав свій шлях молодий чоловік?

Не холостяк, як думають всі: 43-річний Сергій Притула показав, як виглядає його дружина, з якою двоє дітей

Шоумен Сергій Притула подобається багатьом жінкам, але його серце вже понад 9 років належить лише одній: як виглядає друга дружина чоловіка, з якою у них двоє донечок?

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?