Все почалось, коли їй було 14: Марічка Падалко розповіла про свій перший шлюб – імʼя чоловіка досі приховує

Зірка 1+1 Марічка Падалко вперше розповіла про свого першого чоловіка, ім'я якого не розкриває: що відомо про перший шлюб телеведучої та чому пішла від екс-обранця?

У 2005 році відома українська телеведуча та журналістка Марічка Падалко розлучилась зі своїм першим чоловіком, ім’я якого вона завжди зберігала у таємниці. У своєму інтерв’ю ведуча поділилася своїм особистим досвідом та спогадами про стосунки, що розпочалися, коли їй було лише 14 років. Вони прожили разом 15 років, однак, дітей у них не було.

Марічка Падалко описує свого колишнього чоловіка, як доброго і люблячого чоловіка, який завжди ставився до неї з великою повагою. Вона відмічає, що ніколи не відчувала потреби у чомусь більшому, оскільки він ніколи не ображав її і не мав шкідливих звичок, таких як алкоголь чи тютюн. Чоловік був високоосвіченим і завжди підтримував Марічку в її інтересах та діяльності, але зірка вирішила радикально змінити своє життя у віці 29 років.

Марічка Падалко та Єгор Соболєв
Марічка Падалко та Єгор Соболєв

У 2010 році Марічка Падалко вийшла заміж за Єгора Соболєва, колишнього журналіста і народного депутата, який зараз знаходиться на фронті. Вони познайомилися тоді, коли обидва були ще в шлюбі з іншими партнерами. Падалко згадує, що Соболєв не хотів розлучатися зі своєю першою дружиною через страх зруйнувати стосунки зі своєю дочкою, Алісою.

Після весілля з Єгором Соболєвим, Марічка Падалко поділилася своїми роздумами щодо особистого життя та сімейних планів. Вона зазначила, що після одруження вони мріяли про створення міцної родини та тривале кохання, яке зможе подолати всі труднощі. Їхні головні бажання зосереджувалися на спільному вихованні дітей та зміцненні стосунків у сім’ї.

Марічка Падалко разом зі своїми дітьми
Марічка Падалко разом зі своїми дітьми

Марічка також поділилася, що Єгор на початку висловив бажання почекати та не розлучатись з попередніми партнерами, щоб Марічка народила дитину в першому шлюбі, щоб їхні діти досягли повноліття і тільки тоді це зробити. Чоловік зазначив, що вони перш за все мають бути відповідальними.

У шлюбі з Соболєвим Марічка народила йому 3 дітей та обмірковувала можливість народження четвертої дитини, проте ця ідея не знайшла підтримки у Єгора. Він вважав, що на даний момент їхнім головним завданням є виховання підлітків. Подружжя погодилося, що новий етап у житті їхніх дітей вимагає зміни пріоритетів, зокрема, підготовки молоді до самостійного життя та подальшого розвитку сімейних відносин.

Нові статті

Схожі статті

“Так, я йому зрадила”: 57-річна Ольга Сумська назвала реальну причину розлучення з першим чоловіком

Віталій Борисюк не є першим чоловіком в Ольги Сумської, адже до цього акторка була одружена з Євгеном Паперним, але не склалось через одну просту причину.

Дуже довге волосся під руками, ще й зеленого кольору. Леся Нікітюк викликала фурор своїм виглядом

36-річна Леся Нікітюк проводить літо біля басейнів з прохолодною водою. Нещодавно зірка здивувала соцмережі своїм зовнішнім виглядом. Навіщо Леся пофарбувала волосся під пахвами в… зелений колір?

“Я їду на Мальдіви!”: Наталія Могилевська розповіла, що разом зі своєю сімʼєю відправляється у відпустку

Наталія Могилевська повідомила радісну новину - співачка відправляється на відпочинок, а саме на українські Мальдіви та бере з собою чоловіка та доньок. Подробиці.

Веде донжуанський спосіб життя: що відомо про всіх коханок Сергія Жадана до і після Христини Соловій

Приголомшливий поет, фронтмен гурту "Жадан і собаки", співак Сергій Жадан справжній ловелас. Чоловік вдало підкорює серця обраниць, але які жінки можуть претендувати на місце музи артиста?