Інтрижка на стороні: 5 українських зірок, які часто зраджували своїм коханим – Остапчук, Мозгова та інші

Були у шлюбі з одними, але згодом вибрали собі інших: зірки українського шоу-бізнесу, які були невірними своїм партнерам - Олена Мозгова, Володимир Остапчук та інші.

Однією із тем, які часто зацікавлюють громадськість, є особисте життя відомих осіб, зокрема українських зірок шоу-бізнесу. Виявлення інтрижок на стороні, або зради у стосунках, стають об’єктом пильної уваги для шанувальників.

Володимир Остапчук

одного разу спливла правда про зраду шоумена Остапчука, його екс-дружина, країнська блогерка і нотаріус Христина Горняк, відзначала свою першу річницю розлучення з шоуменом Володимиром Остапчуком. У той же день Остапчук відзначав першу річницю стосунків з журналісткою та теперішньою дружиною Катериною Полтавською. Ці події розкрили подружню зраду, про яку Христина почала говорити на своїй сторінці в Instagram.

Володимир Остапчук та інші зірки розповіли про зраду партнерам
Володимир Остапчук та інші зірки розповіли про зраду партнерам

Вона визнала, що раніше мала підозри щодо невірності свого колишнього чоловіка, але не мала жодних конкретних доказів. Однак, побачивши привітання Остапчука Катерині Полтавській, Христина відразу зрозуміла справжню ситуацію.

Олена Мозгова

В одному інтерв’ю колишній чоловік продюсерки Пономарьов поділився, що причиною його розлучення з Оленою Мозговою стали її зради. Він зазначив, що спробував пробачити її першу невірність, але коли це сталося вдруге, він більше не міг втриматися і вирішив піти. Незважаючи на це, він висловив повагу до Олени та вдячність за їхню доньку, утримуючись від негативних коментарів про неї.

Олена Мозгова та інші зірки розповіли про зраду партнерам
Олена Мозгова та інші зірки розповіли про зраду партнерам

Юрій Нікітін

Щодо Юрія Нікітіна, зараз він і Ольга Горбачова утворюють одну з найміцніших пар у шоу-бізнесі, але це не було завжди так. У 2000-х роках продюсер зрадив Ольгу, що призвело до їхнього розлучення, оскільки співачка не могла йому пробачити цього.

Юрій Нікітін та інші зірки розповіли про зраду партнерам
Юрій Нікітін та інші зірки розповіли про зраду партнерам

Однак Нікітін згодом зрозумів, що йому важлива родина, і повернувся до неї. Вони вирішили надати своїм стосункам другий шанс, і врешті-решт пара вже разом понад 15 років.

В’ячеслав Узелков

Марина Боржемська, колишня дружина В’ячеслава Узелкова, одного разу побачила листування чоловіка з іншою жінкою. Вона спробувала врятувати шлюб, але після 22 років партнерства вони остаточно розлучилися.

В'ячеслав Узелков та інші зірки розповіли про зраду партнерам
В’ячеслав Узелков та інші зірки розповіли про зраду партнерам

Ольга Сумська

Ольга Сумська зрадила свого колишнього чоловіка Євгена Паперного з актором Віталієм Борисюком ще в юнацькому віці. Цей роман став причиною розриву її першого шлюбу.

Ольга Сумська та інші зірки розповіли про зраду партнерам
Ольга Сумська та інші зірки розповіли про зраду партнерам

Пізніше вона вийшла заміж за Борисюка, проте їхній шлюб також переживав труднощі, включаючи інтрижки на стороні, які майже призвели до розлучення, але згодом вони домовились більше не фліртувати та проживають разом.

Нові статті

Схожі статті

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

Які автомобілі обирають українські артисти для користування: Чому надають перевагу, комфорту, розміру, ціні чи розкоші? На яких авто їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій горбунов та інші?

Він був легендою української музики: що відомо про творчість Назарія Яремчука, який прославив Україну

Всесвітня легенда Назарій Яремчук зробив великий внесок в українську музику та прославив Україну, але життєвий шлях співака був дуже складним. Подробиці.

Желе з порічки від української Роксолани: Ольга Сумська поділилась рецептом солодкого десерту на зиму

Ольга Сумська неодноразово доводила свій талант не тільки на театральній сцені, але й на домашній кухні. Наприклад, днями акторка поділилася рецептом желе зі свіжих порічок. Спробуйте, це - смачно!