Це була не Мосейчук і не Катя Осадча: Настя Каменських проігнорувала відому журналістку, яка до неї підійшла

Настя Каменських увімкнула повний ігнор та відмовилась спілкуватись із відомою українською журналісткою. В чому причина такої поведінки і чому представниця ЗМІ назвала це хамством? Деталі – далі.

Співачка Настя Каменських категорично відмовилася від спілкування з медійною журналісткою з “Люкс ФМ” Наталією Тур. Після повернення артистки до України представниця ЗМІ вирішила поставити Каменських декілька питань та сподівалась отримати на них відверті відповіді. Однак все пішло не за планом.

Наталія Тур заради коротенької розмови з Настею Каменських завітала на презентацію пісні артистки під назвою “Гріхи”. Однак бажаних коментарів їй отримати так і не вдалось. Співачка взагалі не вийшла до неї з гримерки.

Каменських навідріз відмовилась розмовляти з популярною журналісткою і не пояснила, чому саме. Замість артистки до Наталії Тур підійшла її представниця. Вона заявила, що виконавиця не бажає спілкуватись із тими журналістами, які колись погано про неї висловлювались. Цим висловом жінка натякнула, що Настя – ображена на ЗМІ. За що саме – невідомо. Це так і залишилось таємницею.

Наталія Тур намагалась отримати більш розгорнутий коментар щодо цієї ситуації, але відповіді так і не дочекалась.

Люкс ФМ коментарі не даємо, вибачте, будь ласка – зазначила помічниця Каменських.

Журналістка припустила, що поведінка Каменських — незрозуміла. Імовірно, їй є, що приховувати від суспільства, якщо вона дозволяє собі відверте хамство на адресу представників ЗМІ.

З приводу ситуації, що склалася, Наталія Тур вирішила поділитись власними роздумами у соціальній мережі Instagram. На її думку – Каменських просто не готова психологічно до того, аби відповідати на незручні для неї питання.

Журналістці Наталії Тур так і не вдалося поговорити із Анастасією Каменських
Журналістці Наталії Тур так і не вдалося поговорити із Анастасією Каменських

Тур пояснила, що в неї, як в представниці ЗМІ – є головна мета. І полягає вона у тому, щоб якісно виконати свою роботу. Гострі та незручні питання – частина цієї роботи. Артист же, зі свого боку, має чудову можливість пояснити власну позицію, власне бачення ситуації, розвіяти плітки та розставити усі крапки над “i”.

Наталія Тур зазначила, що для Насті Каменських прямі запитання – не в радість. І тому вона уникає зустрічі з журналістами, які їх перед нею ставлять. Натомість співачка веде розмови лише з тими представниками ЗМІ, які є для її персони безпечними.

Журналістка “Люкс ФМ” зазначила, що вона – завжди за конструктивний діалог. Але таку поведінку, як у Насті Каменьских – вважає хамством.

Хамство — це теж відповідь – зазначила Тур.

Нові статті

Схожі статті

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?

“Наша душа”: Ауріка Ротару розповіла про останній концерт Ніни Матвієнко і її настанови для українців

Ауріка Ротару поділилася спогадами про Ніну Матвієнко. Співачка пригадала, де пройшов останній концерт української квіткі-душі – Ніни Митрофанівни. Не оминула увагою і її настанови для українців.

Маленькі зірки на великій сцені: як показали себе Марія Яремчук, Варвара Кошова та Ліза Ткач у талант-шоу

Зіркові діти на українській сцені: Варвара Кошова, Єлизавета Ткач і Марія Яремчук заслуговують на увагу публіки та роблять свої перші кроки в шоу-бізнесі.