Прожили разом понад 10 років, а діточок не народили: історія кохання і невдалого материнства Руслани Писанки

Були щасливими у шлюбі, але все пішло не так, як вони собі планували: Ігор Ісаков поділився спогадами про знайомство та подружнє життя з Русланою Писанкою, якої не стало.

У липні 2022 року у Німеччині від раку померла відома українська акторка та ведуча Руслана Писанка. Вона славилася своєю творчістю і витривалістю, які завжди були підтримані її чоловіком, Ігорем Ісаковим. Познайомившись понад 14 років тому через соцмережу, вони зберегли своє почуття і стосунки, прагнучи завжди бути поруч одне з одним.

Перша їхня зустріч запам’яталася як момент хвилювання і радості. Руслана, з’явившись з мокрими волоссям після чотиригодинної затримки, зачарувала Ігора своєю присутністю. Їхнє кохання розвивалося швидко, і через рік вони вже розмовляли про майбутній шлюб. Через 16 місяців після їхнього першого знайомства Ігор зробив Руслані пропозицію, на яку вона відповіла згодою.

Чоловік Руслани Писанки розповів історію кохання з нею
Чоловік Руслани Писанки розповів історію кохання з нею

Ісаков завжди був не лише чоловіком, а й опорою і захистом для Писанки. Вони разом будували свій дім і підтримували один одного в їхній творчій роботі. Навіть у періоди гастролей Руслани, Ігор завжди старанно подорожував за нею, відвідуючи її в Харкові, коли її графік виступів був особливо напруженим.

Взимку 2022 року, під час незвичайної пригоди на виставі, Руслана Писанка зазнала серйозного перелому ноги. Навіть попри складність травми, вона ніяк не втратила своїх мрій і прагнень. Проте невдовзі після цього у їхній родині, що проживала в Києві, розпочалися неприємності через початок повномасштабного вторгнення. Заради безпеки своєї сім’ї Руслана вирішила покинути країну і поїхати за кордон.

Чоловік Руслани Писанки розповів історію кохання з нею
Чоловік Руслани Писанки розповів історію кохання з нею

Вона обрала Німеччину як місце, де можна знайти притулок у складний час. Однак тут її невдовзі знову здивували новини — виявили важке захворювання, що вимагало негайного лікування.  Руслана завжди була відома своїм сонячним настроєм і великою вірою у майбутнє. Її чоловік, згадуючи їхні роки разом, не може забути, як вона завжди була поруч, підтримуючи його у будь-яких обставинах, навіть коли сама боролася зі своїми проблемами.

Ісаков визнає, що сподівався знайти хоч якусь записку від неї, яка б зберегла її слід в його житті. Але жодного листа, що міг би стати джерелом вічного спогаду, не було знайдено.

Руслана Писанка у шлюбі з Ігорем Ісаковим не мала спільних дітей. Раніше вона уникала обговорення питання про дітей, зазначаючи, що її чоловік має сина, який колись проживав з ними, але тепер мешкає у Черкасах. Руслана завжди висловлювалася з великою любов’ю та вдячністю про свого чоловіка, називаючи його джерелом свого щастя.

Нові статті

Схожі статті

Суддя “Х-Фактору” в нього не повірив, дарма: як Діма Монатік піднявся на вершину слави і прославив Україну

Дмитро Монатік сьогодні є одним із найпопулярніших артистів України. Його творчість підкорює серця українців, а пісні можна знайти в плейлистах майже кожного. Але як почав свій шлях молодий чоловік?

Не холостяк, як думають всі: 43-річний Сергій Притула показав, як виглядає його дружина, з якою двоє дітей

Шоумен Сергій Притула подобається багатьом жінкам, але його серце вже понад 9 років належить лише одній: як виглядає друга дружина чоловіка, з якою у них двоє донечок?

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?