На річницю смерті Назарія Яремчука його діти влаштували публічні розбірки: “Ми не спілкувалися ніколи”

Дмитро Яремчук з'явився в Мережі з гучними заявами щодо своєї сестри Марії: чому не спілкуються між собою та що думає її брат про народження сина?

Нещодавно Дмитро Яремчук, брат відомої співачки Марії Яремчук, висловив свої думки щодо народження першої дитини у своєї сестри. Він зізнався, що дізнався про цю приємну подію та разом з братом Назарієм привітав Марію з поповненням у родині. Проте, він зазначив, що сама Марія не відреагувала на їхнє привітання, що здивувало його. За словами Дмитра, у їхній родині завжди були особливі відносини, і навіть у минулому Марія не вітала їх із народженням дітей.

Дмитро відкинув чутки про те, що Олександр Пономарьов може бути батьком дитини Марії, вважаючи їх марними плітками без підґрунтя. Спілкуючись про стосунки зі своїми братами, Назарієм і Марією Яремчук, він підкреслив, що між ними завжди була напруга, особливо після смерті їхнього батька, Назарія Яремчука. Спадкоємство викликало судові суперечки, але Дмитро та Назарій відмовилися від своїх претензій на користь Марії. Хоча конфлікти було врегульовано, теплі родинні зв’язки між ними так і не відновилися.

Марія Яремчук відреагувала на скандальні заяви свого брата
Марія Яремчук відреагувала на скандальні заяви свого брата

Марія Яремчук вирішила висловити своє ставлення до недавніх заяв свого брата Дмитра, який в попередньому висловлюванні назвав їхні відносини “специфічними”. У своєму зверненні через соціальні мережі вона висловила розчарування і невдоволення такими звинуваченнями. Марія підкреслила, що не знала про його повідомлення у месенджері, оскільки майже не користується цією програмою, і не була проінформована про народження його дитини.

Вона зазначила, що їхній контакт з братом був майже відсутнім раніше, і наголосила на фінансових проблемах, які виникли між ними через спадкові питання.

Марія Яремчук відреагувала на скандальні заяви свого брата
Марія Яремчук відреагувала на скандальні заяви свого брата

Марія висловила обурення через неправдиві чутки про батьківство її сина, і категорично заявила, що Олександр Пономарьов не має жодного відношення до її сімейного життя. Вона відмовилася припускати будь-яку його причетність і підкреслила, що такі плітки завдають неприємностей не тільки їй, але й його реальній партнерці.

Нові статті

Схожі статті

Як захистити холодильник від перепадів напруги і відключень світла: ці 4 секрети подовжать життя техніці

Постійні відключення електричної енергії не кращим чином впливають на стан побутових приладів. Що зробити, аби захистити холодильник від поломки при регулярних вимкненнях світла?

0 грамів борошна + 1 кілограм любові: українська Роксолана Ольга Сумська дала свій фірмовий рецепт кексів

Акторка українського театру Ольга Сумська неодноразово доводила, що вдома вона – справжня господиня. Цього разу артистка приготувала коханому Віталію Борисюку до чаю смачні вівсяні кекси.

Стиль першокласниці: Тіна Кароль в сукні за 136 тисяч гривень помірялася красою з Клавдією Петрівною

Тіна Кароль показала себе поряд із найтаємничішою особою сучасності. На зустріч з Клавдією Петрівною вона вдягла класичну сукню міні від французького бренду Balmain Paris вартістю 136 тисяч гривень.

Ця вечеря вразить гостей: Топ-4 рецепти баклажанів, які відрізняються від типових “рулетиків” і “язичків”

Звичайні баклажани можуть перетворити звичайну вечерю на справжній кулінарний шедевр. Ці універсальні овочі пропонують купу можливостей  для творчого приготування страв.