Тепер точно не холостячка: 42-річна Валентина Хамайко розповіла, що вийшла заміж після 18 років стосунків

Телеведуча 1+1 Валентина Хамайко повідомила радісну новину: зірка вийшла заміж, будучи у стосунках 18 років з Андрієм Оністратом - як все пройшло?

Валентина Хамайко, ведуча телеканалу “1+1 Україна”, оголосила про своє одруження з Андрієм Оністратом, військовослужбовцем та бізнесменом. Після 18 років спільного життя вони вирішили офіційно зареєструвати свої стосунки. Новиною про весілля Валентина поділилася з підписниками у своєму фотоблозі, де з радістю розповіла про швидкий і несподіваний вибір весільної сукні, яку вона знайшла за десять хвилин у шоурумі.

Після вісімнадцяти років спільного життя Валентина та Андрій вирішили взяти на себе зобов’язання перед законом і зареєструвати свої стосунки офіційно. Вони обрали один із Київських РАЦСів для своєї урочистості, яка була спонтанною і несподіваною для багатьох. Попередньо пара вже вінчалась, але не офіційно реєструвала свій союз.

Валентина Хамайко розповіла, що вийшла заміж після 18 років стосунків. Фото з Instagram @valentinakhamaiko
Валентина Хамайко розповіла, що вийшла заміж після 18 років стосунків. Фото з Instagram @valentinakhamaiko

Пізнім вечором, обговорюючи майбутні плани перед тривалим відрядженням Андрія, вони вирішили, що прийшов час офіційно узаконити свої стосунки. Наступного дня, вони планували спочатку зареєструвати шлюб через додаток “Дія”, але зрозуміли, що через цей додаток можна лише подати документи та здійснити оплату. Тому вони вирішили вирушити до РАЦСу особисто.

Цей важливий момент у їхньому житті відзначили скромним святкуванням, де були присутні лише найближчі родичі. Серед гостей була старша сестра Ірина, молодші діти Мирослав і Андрій. Батьки Андрія теж були присутні на цій значущій для них події.

Валентина Хамайко розповіла, що вийшла заміж після 18 років стосунків. Фото з Instagram @valentinakhamaiko
Валентина Хамайко розповіла, що вийшла заміж після 18 років стосунків. Фото з Instagram @valentinakhamaiko

На святкуванні були всі близькі люди, але не всі діти прийшли. Михайло залишився вдома через іспити, а Соломія займалася своїми справами. Родина розуміла та прийняла той факт, що не всі можуть бути разом. Діти знали, що їхнє життя не зазнає суттєвих змін після розпису батьків. Соломія жартувала, чи не могли батьки затягувати цей процес ще довше.

Під час церемонії всі сміялися, бо для багатьох це була незвичайна подія. Проте ведуча сильно хвилювалася, оскільки її чоловік скоро мав знову відправитися у військове відрядження.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: варто спробувати себе в іншому напрямку – все вийде

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: вам випаде шанс спробувати себе у зовсім іншій діяльності - це буде вам до душі, тому сміливо дійте!

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

"Один факт" знає, які авто обирають українські зірки для себе. Чому надають перевагу – комфорту, розміру, ціні, розкоші? Показуємо, на чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та інші.

Він був легендою української музики: що відомо про творчість Назарія Яремчука, який прославив Україну

Всесвітня легенда Назарій Яремчук зробив великий внесок в українську музику та прославив Україну, але життєвий шлях співака був дуже складним. Подробиці.