Олександр Пономарьов розповів, що має цивільну дружину – Марія Яремчук тут ні до чого. Як виглядає жінка?

Олександру Пономарьову тривалий час приписували роман із Марією Яремчук, однак сама співачка спростувала це та спливла інформація, що чоловік має цивільну дружину - хто вона така?

Останнім часом з’явилася інформація про Олександра Пономарьова, а саме про його особисте життя. Виявилося, що він вже не є самотнім та холостяком, як вважалося раніше. Його колишня дружина, Вікторія Мартинюк, розповіла про його нову подругу, зазначивши, що вони не перебувають в офіційному шлюбі, але вже живуть разом. Ця жінка стала повноцінною мачухою для їхнього сина Олександра, з яким вони мають спільний батьківський догляд.

Олександр Пономарьов розповів, що має цивільну дружину - хто вона. Фото з Instagram @ponomaryovoleksandr
Олександр Пономарьов розповів, що має цивільну дружину – хто вона. Фото з Instagram @ponomaryovoleksandr

За словами Вікторії, вона намагається виховувати сина таким чином, щоб він поважав нову партнерку його батька і відповідно ставився до її прохань. Це свідчить про її бажання створити гармонійне середовище для сина, не дивлячись на складнощі, які часто супроводжують нові стосунки в родинах з дітьми від попередніх шлюбів.

Олександр Пономарьов нещодавно з’явився в соціальних мережах разом із користувачкою, яка підписана в Instagram як “я та сама”. Цей факт знову привернув увагу громадськості до особистого життя співака.

Олександр Пономарьов розповів, що має цивільну дружину - хто вона. Фото з Instagram @ponomaryovoleksandr
Олександр Пономарьов розповів, що має цивільну дружину – хто вона. Фото з Instagram @ponomaryovoleksandr

Протягом певного часу суспільство цікавилося можливими стосунками Марії Яремчук із Олександром Пономарьовим. Ці міркування виникли внаслідок їхнього спільного виступу як дуету, після чого почали з’являтися чутки про їх романтичні стосунки. Навіть сам Олександр, схоже, натякав на це, хоча пізніше зазначив, що це був лише жарт.

Незабаром після цього Марія Яремчук вирішила завершити свою музичну кар’єру та припинити публічну активність. Вона зникла з заголовків новин, але Олександр Пономарьов продовжував виявляти активний інтерес до неї, коментуючи її публікації в Instagram.

Пізніше стало відомо, що Марія знайшла себе і щасливо народила дитину. Вона публічно зірвала всі міфи про її зв’язок з Олександром, підтвердивши, що вони лише колеги, і він має іншу жінку у своєму житті.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: варто спробувати себе в іншому напрямку – все вийде

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: вам випаде шанс спробувати себе у зовсім іншій діяльності - це буде вам до душі, тому сміливо дійте!

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

"Один факт" знає, які авто обирають українські зірки для себе. Чому надають перевагу – комфорту, розміру, ціні, розкоші? Показуємо, на чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та інші.

Він був легендою української музики: що відомо про творчість Назарія Яремчука, який прославив Україну

Всесвітня легенда Назарій Яремчук зробив великий внесок в українську музику та прославив Україну, але життєвий шлях співака був дуже складним. Подробиці.