Сильна в кадрі, але ніжна в реальному житті: Мосейчук показала, як виглядає її чоловік, з яким у неї 2 сини

Зірка 1+1 Наталія Мосейчук виховує двох синів, але від різних чоловіків: як виглядає другий обранець телеведучої та чим займається? Подробиці особистого життя.

Відома тележурналістка України, Наталія Мосейчук,  живе щасливо зі своїм чоловіком Іллею, який є фінансистом. Пара познайомилася давно, і спочатку враження про Іллю було неоднозначним – він здавався їй гордовитим. Однак час показав, що за цією зовнішністю ховається наполеглива і віддана людина, яка змогла розтопити серце ведучої.

У одному зі своїх інтерв’ю Наталія розповіла, що пропозицію стати Іллі Івановичем зробив спочатку її батькам. Він використав нескладний прийом, запросивши її за компотом на кухню і, коли вона повернулася, заявив бажання одружитися з їхньою дочкою.

Зірка 1+1 Наталія Мосейчук показала, як виглядає її чоловік Ілля
Зірка 1+1 Наталія Мосейчук показала, як виглядає її чоловік Ілля

Їхній шлюб також має свою цікаву історію. Подружжя зареєструвало свій союз в РАЦСі під час звичайного візиту, коли вони просто зайшли туди, пройшли процедуру оформлення та вийшли. Наталія жартома сказала, що вони майже запізнилися на роботу через цей несподіваний візит.

Зірка 1+1 Наталія Мосейчук показала, як виглядає її чоловік Ілля
Зірка 1+1 Наталія Мосейчук показала, як виглядає її чоловік Ілля

Відомо, що Наталя пережила два важливих етапи свого особистого життя в стосунках. Перший шлюб був укладений ще в її студентські роки у 1998 році та приніс на світ їхньому сімейству сина Антона. Дитинство хлопчика пройшло у Житомирі, де малий виховувався разом з батьками Наталії.

Зірка 1+1 Наталія Мосейчук показала, як виглядає її чоловік Ілля та діти
Зірка 1+1 Наталія Мосейчук показала, як виглядає її чоловік Ілля та діти

Другий шлюб Наталії з фінансистом Іллею Мосейчуком почався із їхнього знайомства ще в 1999 році, але серйозні стосунки вони розпочали лише після десяти років. Вони не поспішили вирішувати питання про сім’ю, залишаючись разом під час тривалих стосунків. У 2012 році Наталія народила Іллі сина Матвія, і на цей раз вона вийшла з декретного відпустку через всього три місяці.

Нові статті

Схожі статті

Як захистити холодильник від перепадів напруги і відключень світла: ці 4 секрети подовжать життя техніці

Постійні відключення електричної енергії не кращим чином впливають на стан побутових приладів. Що зробити, аби захистити холодильник від поломки при регулярних вимкненнях світла?

0 грамів борошна + 1 кілограм любові: українська Роксолана Ольга Сумська дала свій фірмовий рецепт кексів

Акторка українського театру Ольга Сумська неодноразово доводила, що вдома вона – справжня господиня. Цього разу артистка приготувала коханому Віталію Борисюку до чаю смачні вівсяні кекси.

Стиль першокласниці: Тіна Кароль в сукні за 136 тисяч гривень помірялася красою з Клавдією Петрівною

Тіна Кароль показала себе поряд із найтаємничішою особою сучасності. На зустріч з Клавдією Петрівною вона вдягла класичну сукню міні від французького бренду Balmain Paris вартістю 136 тисяч гривень.

Ця вечеря вразить гостей: Топ-4 рецепти баклажанів, які відрізняються від типових “рулетиків” і “язичків”

Звичайні баклажани можуть перетворити звичайну вечерю на справжній кулінарний шедевр. Ці універсальні овочі пропонують купу можливостей  для творчого приготування страв.