“Зі смартфоном в руках і телефонною книжкою в зошиті”: 55-річна Інна Білоконь вперше показала маму

Інна Білоконь – українська акторка, яка стала відомою завдяки ролі мами Вєрки Сердючки. В самої Інни Вікторівни в реальному житті також є мама. Днями артистка показала, як виглядає ця жінка.

Інна Вікторівна Білоконь – популярна українська акторка, яка вже багато років є артисткою театру Андрія Данилка. Вона блискуче втілила в життя образ мами Вєрки Сердючки, багато років виступаючи на одній сцені в дуеті з неперевершеним Андрієм Данилком.

В реальному житті в Інни Білоконь також є рідна мама. Довгий час артистка приховувала цю жінку від широкого загалу. Але нещодавно вирішила таки показати, як виглядає та, яка надала акторці путівку в життя.

На своїй сторінці у соціальній мережі Instagram Інна Білоконь оприлюднила коротенький відеоролик, на якому її мама постає в яскраво-фіолетовому літньому халаті, а в руках тримає… сучасний смартфон.

Помітно, що гаджет підʼєднаний до розетки за допомогою зарядного пристрою. Мама Інни Вікторівни наполегливо намагається кудись додзвонитись. Судячи з підпису, який залишила її зіркова донька до відеоролику – дзвінки йдуть на адресу… Обленерго.

Імовірно, підвищена телефонна активність мами Інни Білоконь повʼязана була із постійними відключеннями світла за графіком та поза ним. Помітно, що на тумбочці, поряд з якою стоїть жінка – лежить шкільний зошит. Він розкритий і на сторінках можна побачити численні записи звичайною шариковою ручкою. Якщо приглядітися, то можна побачити, що це – не просто зошит, а… повноцінна книжка з номерами важливих телефонів.

Мама Інни Білоконь після невдалих спроб додзвонитися до Обленерго – з легкою посмішкою повертається до доньки, яка в цей час веде відеотрансляцію. Глядачі по той бік екрану мають змогу розгледіти образ жінки детальніше.

Зморшки на обличчі зовсім не псують зовнішність мами Інни Вікторівни. І навіть навпаки – додають їй особливого шарму. Слід зазначити, що акторка зовні схожа на маму, як дві краплі води. Вочевидь, свою природну харизму і шарм артистка успадкувала саме від неї.

Нові статті

Схожі статті

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?

“Наша душа”: Ауріка Ротару розповіла про останній концерт Ніни Матвієнко і її настанови для українців

Ауріка Ротару поділилася спогадами про Ніну Матвієнко. Співачка пригадала, де пройшов останній концерт української квіткі-душі – Ніни Митрофанівни. Не оминула увагою і її настанови для українців.

Маленькі зірки на великій сцені: як показали себе Марія Яремчук, Варвара Кошова та Ліза Ткач у талант-шоу

Зіркові діти на українській сцені: Варвара Кошова, Єлизавета Ткач і Марія Яремчук заслуговують на увагу публіки та роблять свої перші кроки в шоу-бізнесі.

“Колись ми були малі і сварилися”: зірка 1+1 Валентина Хамайко показалась разом зі своєю сестрою (ФОТО)

Валентина Хамайко нещодавно стала офіційною дружиною, а тепер відправилась у невелику подорож зі своєю сім'єю: що відомо про сестру зірки та як виглядає?