Був тричі одружений та має 7 дітей: Дмитро Гордон розповів, як познайомився з дружиною Олесею Бацман

Дмитро Гордон тричі був одружений та має 7 дітей від різних шлюбів, але незважаючи на це він знайшов ту саму Олесю Бацман, з якою понад 12 років разом - як познайомилось подружжя?

Олеся Бацман нещодавно пригадала про період свого знайомства з чоловіком, журналістом Дмитром Гордоном, коли вона була на першому курсі університету. Навчаючись, вона почала працювати одразу на декількох роботах, але швидко зрозуміла, що цього їй мало, і почала їздити до Києва на інтерв’ю. Вже з першої спроби їй запропонували три різні вакансії, і вона обрала посаду редакторки в програмі Савіка Шустера, а також позаштатну кореспондентку в газеті Дмитра Гордона.

Олеся розповіла про свої перші враження від Дмитра, зазначивши, що він одразу ж сподобався їй своєю неординарністю. Вона відзначила його дбайливість і турботу, зокрема, його здатність завжди знайти час, щоб підтримати і спитати, як справи, особливо коли у когось поганий настрій. Олеся також була вражена його увагою до деталей і його готовністю щедро ділитися своїм часом і ресурсами.

Дмитро Гордон розповів, яким було його знайомство з дружиною Олесею Бацман
Дмитро Гордон розповів, яким було його знайомство з дружиною Олесею Бацман

Олеся Бацман розпочала свою кар’єру як журналістка у газеті “Дзеркало тижня”, проте її найвизначнішим досягненням стала участь у програмі “Свобода слова” разом із Савіком Шустером. Протягом шести років вона працювала у його команді, але згодом вирішила піти, щоб розвивати власні проєкти.

Під час роботи у програмі Олесі Бацман також надавав підтримку її колега Дмитро Гордон, і з часом їхні професійні відносини переросли у романтичні. Вони почали стосунки, будучи вільними людьми, і вже були добре знайомі одне з одним. Олеся ніколи не вважала це коханням з першого погляду. Для неї важливо було глибше знати людину. Вони працювали разом і бачили одне одного в різних ситуаціях, і з часом вона відчула такий комфорт з Дмитром, що не хотіла міняти ніщо в їхніх стосунках.

Дмитро Гордон розповів, яким було його знайомство з дружиною Олесею Бацман
Дмитро Гордон розповів, яким було його знайомство з дружиною Олесею Бацман

Дмитро робив перші кроки у напрямку романтичних жестів. Хоча подружжя уникає обговорення особистих речей, Олеся визнає, що її чоловік є справжнім романтиком, і між ними ніколи не буває суперечок, навіть якщо вони не завжди згодні одне з одним. За словами Олесі, Дмитро не може довго бути без спілкування: він завжди телефонує або пише, щоб дізнатися, що нового. Вони часто обговорюють різні речі, і це, мабуть, через їхні різні точки зору, які вони мають на різні ситуації.

Дмитро Гордон розповів, яким було його знайомство з дружиною Олесею Бацман
Дмитро Гордон розповів, яким було його знайомство з дружиною Олесею Бацман

Пара виховує трьох спільних дочок, і для Олесі родина є найголовнішим і найціннішим в її житті. Хоча раніше вона вважала, що кар’єра є найважливішим аспектом життя.

Нові статті

Схожі статті

Суддя “Х-Фактору” в нього не повірив, дарма: як Діма Монатік піднявся на вершину слави і прославив Україну

Дмитро Монатік сьогодні є одним із найпопулярніших артистів України. Його творчість підкорює серця українців, а пісні можна знайти в плейлистах майже кожного. Але як почав свій шлях молодий чоловік?

Не холостяк, як думають всі: 43-річний Сергій Притула показав, як виглядає його дружина, з якою двоє дітей

Шоумен Сергій Притула подобається багатьом жінкам, але його серце вже понад 9 років належить лише одній: як виглядає друга дружина чоловіка, з якою у них двоє донечок?

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?