“Я була залежна від нього”: 35-річна Ксенія Мішина розповіла, якими були її стосунки з першим чоловіком

Ксенія Мішина має сина Платона, якого народила від свого першого коханого, але стосунки були не тривалими та вони розійшлись. Що відомо про першого чоловіка акторки?

Українська актриса Ксенія Мішина, яка здобула популярність як головна героїня шоу “Холостячка”, поділилася своїм досвідом першого шлюбу, розповівши про стосунки з чоловіком та причини їхнього розриву. Вона зустріла Олександра у віці 20 років, тоді як йому було вже 30.

На той момент Ксенія була студенткою університету ім. Карпенка-Карого і не мала наміру вступати в серйозні стосунки, але її кавалер виявився дуже наполегливим. Одного разу вона прокинулася з відчуттям, що їй чогось бракує, і задумалася, чи не кохає вона цю людину.

Ксенія Мішина розповіла про свого першого чоловіка, з яким має сина
Ксенія Мішина розповіла про свого першого чоловіка, з яким має сина

Спочатку спільне життя пари складалося добре, однак ситуація змінилася після того, як Ксенія завагітніла. В цей період її обранець виявив свою жорстоку сторону, що стало переломним моментом у їхніх стосунках.

В той час, коли Ксенія була фінансово залежною від свого чоловіка, вона часто стикалася з нестачею грошей, необхідних на їжу та поїздки до університету. Чоловік, натомість, відповідав, що їй вистачає того, що є, і якщо вона не задоволена, то має сама заробляти гроші. Це були часті маніпуляції та прояви аб’юзу з його боку.

Ксенія Мішина розповіла про свого першого чоловіка, з яким має сина
Ксенія Мішина розповіла про свого першого чоловіка, з яким має сина

Ксенія розповідала, що її чоловік отримував задоволення від своєї влади над нею, змушуючи її прибирати і готувати навіть тоді, коли їй було погано через токсикоз, і вона ледве могла зайти на кухню. У такі моменти актриса телефонувала своїм батькам, благаючи забрати її з цієї важкої ситуації. Зрештою, її мама приїхала, зібрала речі та забрала Ксенію до Севастополя. Після народження сина Платона, її перший чоловік зник і більше не брав участі в житті дитини.

Син Ксенії жодного разу не бачив свого батька, однак самій акторці довелося зустрітися з ним ще раз. Через приблизно п’ять років після їхнього розставання, колишній чоловік Ксенії з’явився в театрі, де вона працювала. Він прийшов до театру та зробив невелику сцену.

Ксенія Мішина розповіла про свого першого чоловіка, з яким має сина
Ксенія Мішина розповіла про свого першого чоловіка, з яким має сина

Ксенія сиділа в глядацькій залі, коли колишній чоловік увірвався до неї. Він схопив її за волосся, витягнув з балкона і спустив сходами. Зірка почала плакати і кричати, але чоловік діяв обережно, щоб не залишити слідів на її тілі. Він кричав, вимагаючи інформації про їхню дитину. На момент зустрічі він був п’яний.

Після цього інциденту Ксенія пішла до поліції, але там їй сказали, що оскільки на її тілі немає слідів насильства, вони не можуть нічого зробити. Поліція зазначила, що їм потрібні були докази, які на той момент були відсутні.

Екс-чоловік продовжував писати їй образливі повідомлення в соціальних мережах, пред’являючи претензії на їхнього сина Платона. На всі його звинувачення та претензії Ксенія дала лише одну відповідь: “Тут немає нічого твого”.

Нові статті

Схожі статті

“Звітую більш детально”: Монатік розсекретив суму, яку заробив на весіллі в Італії, де був з Галкіним

Всю суму спрямував на добрі справи: Дмитро Монатік зізнався, який гонорар йому вдалося отримати за виступ на весіллі в Італії, де ведучим був Максим Галкін.

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: варто спробувати себе в іншому напрямку – все вийде

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: вам випаде шанс спробувати себе у зовсім іншій діяльності - це буде вам до душі, тому сміливо дійте!

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

"Один факт" знає, які авто обирають українські зірки для себе. Чому надають перевагу – комфорту, розміру, ціні, розкоші? Показуємо, на чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та інші.