“Для мене це табу”: 38-річна Злата Огнєвіч розповіла, що була в стосунках з одруженим чоловіком – подробиці

Співачці Златі Огнєвіч не дуже щастить у коханні навіть після шоу "Холостячка". Нещодавно зірка розповіла, що одним із її романів був із одруженим чоловіком - що відомо?

Злата Огнєвіч розповіла про свій досвід стосунків, де одного разу вона опинилася у складній ситуації з одруженим чоловіком. Вона поділилася, що виявивши, що чоловік має родину, вона відразу відмовилася від подальших стосунків з ним. Злата наголосила, що для неї ця ситуація є неприпустимою і не збирається підтримувати стосунки, якщо з’ясовується, що чоловік вже одружений.

У співачки також є свої впевненості щодо вибору партнера. Вона зізналася, що ніколи не мала стосунків з однолітками, впродовж свого життя обиравши чоловіків трохи старшими за себе. Злата відмітила, що часто саме вона була ініціатором у стосунказ, активно вибираючи тих, з ким їй хотілося спілкуватися.

Злата Огнєвіч розповіла, що була у стосунках з одруженим чоловіком
Злата Огнєвіч розповіла, що була у стосунках з одруженим чоловіком

Злата також розповіла, що вона часто закохується в чоловіків з емоційною незрілістю, що, ймовірно, пов’язано з її важким відношенням із суворим батьком. Вона зазначила, що через те, як треба було старатися, щоб отримати визнання від батька, вона не впевнена у здатності розпізнати любов і турботу у чоловіка.

Щодо досвіду з однолітками, Злата пригадала, що в шкільні роки вона відчувала себе ізольованою і не прийнятою, що спричинилося до складнощів у спілкуванні з однолітками. Вона також розповіла про хлопця, який їй сподобався, і який помер від онкології, і як її непорозуміння через відмову прийти до його похорону поглибило її відчуття відчуження.

Злата Огнєвіч розповіла, що була у стосунках з одруженим чоловіком
Злата Огнєвіч розповіла, що була у стосунках з одруженим чоловіком

Щодо того, чи вільне наразі серце артистки, Злата висловилася досить завуальовано. Зірка зізналася, що на даний момент закохана в життя, творчість, людей та, можливо, ще в когось чи щось. Вона підкреслила, що коли прийде час і буде про що розповісти, то неодмінно поділиться цією інформацією.

Нові статті

Схожі статті

Як захистити холодильник від перепадів напруги і відключень світла: ці 4 секрети подовжать життя техніці

Постійні відключення електричної енергії не кращим чином впливають на стан побутових приладів. Що зробити, аби захистити холодильник від поломки при регулярних вимкненнях світла?

0 грамів борошна + 1 кілограм любові: українська Роксолана Ольга Сумська дала свій фірмовий рецепт кексів

Акторка українського театру Ольга Сумська неодноразово доводила, що вдома вона – справжня господиня. Цього разу артистка приготувала коханому Віталію Борисюку до чаю смачні вівсяні кекси.

Стиль першокласниці: Тіна Кароль в сукні за 136 тисяч гривень помірялася красою з Клавдією Петрівною

Тіна Кароль показала себе поряд із найтаємничішою особою сучасності. На зустріч з Клавдією Петрівною вона вдягла класичну сукню міні від французького бренду Balmain Paris вартістю 136 тисяч гривень.

Ця вечеря вразить гостей: Топ-4 рецепти баклажанів, які відрізняються від типових “рулетиків” і “язичків”

Звичайні баклажани можуть перетворити звичайну вечерю на справжній кулінарний шедевр. Ці універсальні овочі пропонують купу можливостей  для творчого приготування страв.