Пішов від неї заради іншої: 53-річний Юрій Горбунов розповів про розлучення з першою дружиною – як виглядає?

Юрій Горбунов прожив разом зі своєю першою дружиною понад 20 років, але згодом розлучились та шоумен зустрів Катю Осадчу - чи спілкується ведучий з першою обраницею?

Телеведучий, відомий своїм відвертим ставленням до особистих питань, розповів про свої відносини з колишньою дружиною, Людмилою, з якою вони розлучилися майже 9 років назад. Він наголосив, що їхні стосунки залишаються на доброму рівні, і вони час від часу спілкуються за допомогою телефонних розмов. Людмила в даний час проживає в Сполучених Штатах зі своїми дітьми, куди вона переїхала перед початком конфлікту.

Ведучий розповів, що їхні телефонні розмови включають також обговорення планів Людмили щодо повернення до України. Він підкреслив, що зв’язок з колишньою дружиною для нього є важливим, оскільки вони мають спільну історію та багато спільних моментів, які залишаються значущими в їхній життєвій пам’яті. Він висловив переконання, що важко просто забути людей і події, що відіграли важливу роль у їхньому житті.

Юрій Горбунов розповів про розлучення з першою дружиною
Юрій Горбунов розповів про розлучення з першою дружиною

Нагадаємо, що подружжя одружилося у 1994 році, але шлюб закінчився у 2015 році без спільних дітей. Юрій зазначив, що період після розлучення був важким для обох, але вони змогли зберегти дружні стосунки з часом.

У своїх спогадах Юрій зазначив, що він і Людмила познайомилися в Івано-Франківську, коли він працював у місцевому театрі, а вона була відомою танцівницею балету. Незважаючи на їхні вікові різниці – Людмила була старшою на десять років і вона вже мала дочку від попереднього шлюбу – вони знайшли спільну мову і разом переїхали до Києва.

Юрій Горбунов розповів про розлучення з першою дружиною
Юрій Горбунов розповів про розлучення з першою дружиною

На сьогоднішній день Юрій Горбунов знаходиться у щасливому шлюбі з відомою телеведучою Катериною Осадчою. Пара виховує двох синів і продовжує активно ділитися своїм життям з публікою.

Юрій завжди намагається уникати обговорень свого минулого шлюбу в інтерв’ю, заявляючи лише, що вони з попередньою дружиною не мали спільного погляду на життя. Проте, це не завадило фанатам спробувати знайти “винних”, і часто звинувачення припадало на іншу жінку у розриві їхнього союзу.

У 2015 році Юрій почав стосунки з Катериною Осадчою, з якою спочатку намагалися утримати все в таємниці. Однак вже в 2017 році пара розповіла, що стала батьками сина на ім’я Іван.

Нові статті

Схожі статті

“Звітую більш детально”: Монатік розсекретив суму, яку заробив на весіллі в Італії, де був з Галкіним

Всю суму спрямував на добрі справи: Дмитро Монатік зізнався, який гонорар йому вдалося отримати за виступ на весіллі в Італії, де ведучим був Максим Галкін.

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: варто спробувати себе в іншому напрямку – все вийде

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: вам випаде шанс спробувати себе у зовсім іншій діяльності - це буде вам до душі, тому сміливо дійте!

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

"Один факт" знає, які авто обирають українські зірки для себе. Чому надають перевагу – комфорту, розміру, ціні, розкоші? Показуємо, на чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та інші.