Приписували роман з Кондратюком, а вибрала іншого: переможниця “Х-Фактор” Аіда Ніколайчук втретє одружується

Переможниця пісенного конкурсу "Х-Фактор" Аіда Ніколайчук повідомила радісну новину - співачка втретє виходить заміж за іноземця. Подробиці особистого життя.

Співачка Аіда Ніколайчук оголосила про свій намір вийти заміж вже втретє. Вона показала свою вражаючу обручку й представила свого обранця. Незважаючи на труднощі, що супроводжували її шлях до слави, вона залишається популярною серед широкого загалу.

Два з половиною роки тому Ніколайчук прийняла важливе рішення про еміграцію й зараз проживає у Сполучених Штатах. Її дорослий син залишився в Україні, і, хоча це було важке рішення, Аіда вважає його обдуманим і раціональним. Вона пояснила, що її син не бажав переїжджати, тому вона мусить продовжувати будувати своє життя. Син Ніколайчук спокійно та з розумінням поставився до рішення матері, дозволивши їй самостійно обирати свій шлях.

Переможниця Х-Фактор Аіда Ніколайчук розповіла, що втретє виходить заміж. Фото з Instagram @aidanikolaychuk
Переможниця Х-Фактор Аіда Ніколайчук розповіла, що втретє виходить заміж. Фото з Instagram @aidanikolaychuk

Співачка, яка нещодавно оголосила про своє рішення одружитися, вийшла заміж за чоловіка, з яким перебувала в стосунках протягом кількох років. Обранець артистки є іноземцем, і його наміри виявляються дуже серйозними. Він поділився фотографією з нареченою на своїй особистій сторінці в Instagram із заявою про їхнє майбутнє об’єднання.

На знімку можна побачити, як співачка ніжно цілує свого коханого в щоку, а за їхніми спинами відкривається мальовничий кам’яний берег і океан. Також на фото видно розкішну обручку з великим дорогоцінним каменем на безіменному пальці артистки.

Переможниця Х-Фактор Аіда Ніколайчук розповіла, що втретє виходить заміж
Переможниця Х-Фактор Аіда Ніколайчук розповіла, що втретє виходить заміж

Ігоря Кондратюка колись підозрювали у стосунках з його молодою співачкою Ніколайчук, однак пізніше їхня співпраця завершилася, і вони припинили спілкування. Продюсера звинувачували в тому, що він не відвідав концерт своєї талановитої підопічної, що викликало значні обурення. Сам Ігор Кондратюк пояснив, що причиною розриву стосунків стали великі відмінності в характерах і поглядах.

Нові статті

Схожі статті

“Звітую більш детально”: Монатік розсекретив суму, яку заробив на весіллі в Італії, де був з Галкіним

Всю суму спрямував на добрі справи: Дмитро Монатік зізнався, який гонорар йому вдалося отримати за виступ на весіллі в Італії, де ведучим був Максим Галкін.

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: варто спробувати себе в іншому напрямку – все вийде

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: вам випаде шанс спробувати себе у зовсім іншій діяльності - це буде вам до душі, тому сміливо дійте!

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

"Один факт" знає, які авто обирають українські зірки для себе. Чому надають перевагу – комфорту, розміру, ціні, розкоші? Показуємо, на чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та інші.