“Я ледь не сплакнув”: чоловік Валентини Хамайко розповів, чому вирішив одружитись після 18 років стосунків

Валентина Хамайко вийшла заміж після 18 років стосунків, хоча перед цим вони з чоловіком вінчались: чому чоловік вирішив розписатись та що думає з цього приводу?

Валентина Хамайко нещодавно ініціювала офіційний розпис, і стала відомою причина цього рішення. Її чоловік, Андрій Оністрат, який є бізнесменом та наразі військовослужбовцем, розповів про причину їхнього одруження після 18 років стосунків.

їАндрій поділився, що це весілля стало для них спонтанним. Валентина, відчуваючи тривогу за життя свого коханого, що знаходиться на фронті, вирішила, що вони повинні укласти шлюб. Її переживання за життя Андрія, яке може обірватися у будь-який момент, підштовхнули до цього кроку. Андрій недовго вагався і подав заяву до РАЦСу. 4 липня вони офіційно стали подружжям.

Чоловік Валентини Хамайко розповів, чому вирішив одружитись після 18 років стосунків
Чоловік Валентини Хамайко розповів, чому вирішив одружитись після 18 років стосунків

Після вісімнадцяти років разом та народження чотирьох дітей, ця пара вирішила офіційно зареєструвати свій шлюб. Це сталося внаслідок подій, що почали розгортатися першого липня, коли чоловік отримав наказ про відрядження. Він повідомив про це вдома, і Валя відреагувала несподіваним чином. Вона взяла його за руку і відвела. Вона виразила свої переживання, зазначивши, що у випадку небезпеки вона навіть не зможе отримати його тіло.

Це зворушило чоловіка і надихнуло розписатись офіційно. Він подав заяву на реєстрацію шлюбу, а наступного дня вони розписалися. Церемонія була зворушливою, і навіть сам чоловік ледь не заплакав.

Чоловік Валентини Хамайко розповів, чому вирішив одружитись після 18 років стосунків. Фото з Instagram @valentinakhamaiko
Чоловік Валентини Хамайко розповів, чому вирішив одружитись після 18 років стосунків. Фото з Instagram @valentinakhamaiko

До цього моменту пара жила разом 18 років, пройшовши через радісні та сумні моменти, навчившись сваритися і миритися, і народивши чотирьох дітей. Вони вже встигли обвінчатися, але офіційно не реєстрували свій шлюб. Їхнє рішення розписатися було спонтанним, без планів робити це публічно.

Спочатку вони думали, що можна зробити це онлайн через додаток “Дія”, але виявилося, що в застосунку можна лише зареєструватися, подати документи та сплатити збори. Тому ввечері вони вирішили, що наступного дня підуть до РАЦСу, оскільки чоловік мав відправитися у відрядження на невизначений термін.

Нові статті

Схожі статті

“Так, я йому зрадила”: 57-річна Ольга Сумська назвала реальну причину розлучення з першим чоловіком

Віталій Борисюк не є першим чоловіком в Ольги Сумської, адже до цього акторка була одружена з Євгеном Паперним, але не склалось через одну просту причину.

Дуже довге волосся під руками, ще й зеленого кольору. Леся Нікітюк викликала фурор своїм виглядом

36-річна Леся Нікітюк проводить літо біля басейнів з прохолодною водою. Нещодавно зірка здивувала соцмережі своїм зовнішнім виглядом. Навіщо Леся пофарбувала волосся під пахвами в… зелений колір?

“Я їду на Мальдіви!”: Наталія Могилевська розповіла, що разом зі своєю сімʼєю відправляється у відпустку

Наталія Могилевська повідомила радісну новину - співачка відправляється на відпочинок, а саме на українські Мальдіви та бере з собою чоловіка та доньок. Подробиці.

Веде донжуанський спосіб життя: що відомо про всіх коханок Сергія Жадана до і після Христини Соловій

Приголомшливий поет, фронтмен гурту "Жадан і собаки", співак Сергій Жадан справжній ловелас. Чоловік вдало підкорює серця обраниць, але які жінки можуть претендувати на місце музи артиста?