Не холостяк, як думають всі: 45-річний Євген Сморигін здивував виглядом своєї дружини, яка не з “Дизель шоу”

45-річний Євген Сморигін із "Дизель шоу" показав, як виглядає дружина, заради якої він змінив громадянство і став українцем. Його супутниця життя – людина не публічна.

Актор “Дизель шоу” Євген Сморигін багато років живе в щасливому шлюбі з коханою дружиною Лідією. Із нею вони познайомились завдяки тому, що мешкали по сусідству. Спочатку мова йшла лише про добрі дружні відносини і кохання з першого погляду між ними не трапилося.

Євген Сморигін зізнавався, що після першого розлучення взагалі думав, що ніколи більше не одружиться. Але доля вирішила інакше. Його сусідку по багатоквартирному будинку звали Лідою. Дівчина приїхала до Києва з Полтави і разом з подружкою знімала квартиру. На той час вона вже закінчила Київський національний економічний університет та працювала за спеціальністю.

Євген Сморигін з дружиною та дітьми
Євген Сморигін з дружиною та дітьми

Євген часто бачив майбутню дружину на сходинках у підʼїзді, але довгий час не наважувався на те, аби зблизитися. Лише через 2 місяці він запросив дівчину на чай. З того моменту в них все і закрутилося.

Актор зізнавався, що Ліда підкорила його простотою, а ще тим – що вона ніколи не бачила його по телевізору. Євгена підкорило те, що він сподобався Ліді як людина, як чоловік, а не як популярний артист.

Євген Сморигін і його родина
Євген Сморигін і його родина

Коли Сморигін помітив, що в дівчини до нього зароджуються романтичні почуття – то одразу попередив, що від нього тільки-но пішла перша дружина. І тому замість палкого серця всередині – спалена пустеля. Взагалі-то на той момент Євген не був готовий до конфетно-букетного періоду. І просто запропонував Ліді:

Якщо хочеш – залишайся та будемо жити разом.

Вона погодилась і залишилась із коханим на його зйомній квартирі. Сморигін пригадав, що в перший рік було складно. Вони з Лідою то сходились, то розходились. Він навіть міг їй прямо сказати, що зовсім не кохає та відправити спати за стінку – в її квартиру. Але того ж дня звав назад, додому.

Євген Сморигін з дружиною Лідою
Євген Сморигін з дружиною Лідою

Одне із розставань майбутнього подружжя тривало цілий тиждень. Коли зустрілись знов, Ліда повідомила, що вагітна. Сморигіну на той момент було 30 років і дітей він ще не мав. Актор відразу запропонував Ліді одружитись та обвінчатись, коли народиться дитина.

Євген і Лідія Сморигіни
Євген і Лідія Сморигіни

З того моменту вони й живуть душа в душу і виховують трьох діточок. А ще Сморигін заради коханої Ліди змінив громадянство Білорусі на українське.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: варто спробувати себе в іншому напрямку – все вийде

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: вам випаде шанс спробувати себе у зовсім іншій діяльності - це буде вам до душі, тому сміливо дійте!

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

"Один факт" знає, які авто обирають українські зірки для себе. Чому надають перевагу – комфорту, розміру, ціні, розкоші? Показуємо, на чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та інші.

Він був легендою української музики: що відомо про творчість Назарія Яремчука, який прославив Україну

Всесвітня легенда Назарій Яремчук зробив великий внесок в українську музику та прославив Україну, але життєвий шлях співака був дуже складним. Подробиці.