Ірина Білик підтримає: 29-річна Аліна Гросу вперше зізналася, чи хотіла б взяти участь на Євробаченні

Похресниця Ірини Білик вперше прокоментувала, чи хотіла б взяти участь у пісенному конкурсі: що відповіла Аліна Гросу та коли чекати її на Євробачені?

Аліна Гросу нещодавно розповіла про свої думки щодо участі у Євробаченні. Вона використала свою сторінку в Instagram, щоб поділитися зі своїми підписниками тим, що хоч вона активно слідкує за цим конкурсом, але сама не планує брати в ньому участь.

На думку Гросу, її творчість не відповідає вимогам Євробачення. Вона вказала, що на сьогоднішній день у конкурсі найбільшу популярність мають рок-музика та етнічні мотиви, які майже не присутні у її репертуарі. Також Гросу зазначила, що її сценічний образ не вписується в формат конкурсу, адже вона не є фріком чи представником ЛГБТ-спільноти.

Аліна Гросу розповіла, чи планує йти на Євробачення. Фото з Instagram @alina_grosu
Аліна Гросу розповіла, чи планує йти на Євробачення. Фото з Instagram @alina_grosu

Виконавиця зазначила, що вона поважає та захоплюється переможцями Євробачення, але не бачить себе у ролі учасника. Вона вважає, що існує кілька основних напрямків, які домінують на конкурсі, зокрема рок та етніка, проте вона не може вписатися в жоден із них. Також вона рідко використовує народні мотиви у своїй музиці, що ще більше ускладнює її потенційну участь.

Гросу підкреслила, що вона підтримує ЛГБТ-спільноту. Вона також зауважила, що іноді на конкурсі з’являються нестандартні учасники, які займають призові місця, але вона вважає себе “нормісом” у порівнянні з ними. За її словами, бути черговою поп-дівою в срібній мінісукні на сцені Євробачення виглядає для неї недоречно.

Аліна Гросу розповіла, чи планує йти на Євробачення
Аліна Гросу розповіла, чи планує йти на Євробачення

Багато років тому Аліна Гросу, програвши у відборі на Євробачення від України, вирішила спробувати свої сили в російському відборі. Це рішення викликало значний резонанс серед її шанувальників. Вони активно висловлювали своє невдоволення та критикували дії співачки у своїх дописах. Незважаючи на те, що вона намагалася пояснити свій вибір, багатьом прихильникам було складно прийняти її рішення. Цей крок був сприйнятий як зрада і викликав багато негативних реакцій у соціальних мережах.

Нові статті

Схожі статті

Квартира маленька і орендована, але все зроблено з душею: Віктор Павлік показав, де живе з Репяховою і сином

Віктор Павлік одружений вчетверте, але живе в орендованій квартирі разом з дружиною та сином, при цьому забезпечує попередні сім'ї: як виглядає домівка зіркового подружжя?

Суддя “Х-Фактору” в нього не повірив, дарма: як Діма Монатік піднявся на вершину слави і прославив Україну

Дмитро Монатік сьогодні є одним із найпопулярніших артистів України. Його творчість підкорює серця українців, а пісні можна знайти в плейлистах майже кожного. Але як почав свій шлях молодий чоловік?

Не холостяк, як думають всі: 43-річний Сергій Притула показав, як виглядає його дружина, з якою двоє дітей

Шоумен Сергій Притула подобається багатьом жінкам, але його серце вже понад 9 років належить лише одній: як виглядає друга дружина чоловіка, з якою у них двоє донечок?

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?