У Руслани Писанки був рідний брат: що відомо про сімейну таємницю актриси, від якої стає “не по собі”

Спочатку її рідний брат, потім її мама, а згодом вона сама: яка доля була у сім'ї відомої телеведучої та акторки Руслани Писанки. Подробиці особистого життя.

Руслана Писанка пішла з життя вслід за своєю матір’ю, кілька місяців після її смерті. У віці 56 років вона стала жертвою хвороби, про яку не розповідала публічно, але відомо, що онкологія вже забрала життя її мами і брата.

Руслана Писанка раніше розповідала про трагічну втрату близької людини, яка померла у віці 45 років. Її молодший брат Олег пішов з життя у 2012 році через рак, і цей випадок сильно вразив артистку. Вона ніколи не публікувала цю інформацію широкому загалу і мало розповідала про це, навіть у приватних розмовах. Його смерть стала особистою трагедією для Руслани, особливо через те, що сталася всього за день до її дня народження та за два місяці після її весілля з бізнесменом Ігорем Ісаковим.

Чоловік Руслани Писанки розповів про важку долю її сімʼї
Чоловік Руслани Писанки розповів про важку долю її сімʼї

За її словами, брат був для неї великою підтримкою і частиною її щасливого життя. Втрата близької людини стала важким випробуванням для неї. Вона наголосила на тому, що іноді життя приносить такі ситуації, коли молодші покоління відходять раніше за старших.

Після втрати свого брата, Писанка вирішила завжди підтримувати його дітей, своїх племінників, обіцяючи бути для них вдруге матір’ю. Вона вважала, що справжнє щастя не обов’язково пов’язане з власними дітьми, оскільки не кожному дано їх мати. Акторка зізнавалася, що ставиться з повагою до жінок, які не мають власних дітей, вважаючи своїх племінників і хрещених дітей своїми рідними.

Чоловік Руслани Писанки розповів про важку долю її сімʼї
Чоловік Руслани Писанки розповів про важку долю її сімʼї

Друг Руслани, Микола Канишевський, розповів, що мати акторки також мала рак та переживала останні стадії смертельного захворювання, під час якого її доглядав чоловік Руслани, Ігор Ісаков. Він також організував похорон матері Руслани. У той час Руслана перебувала в Німеччині, куди виїхала в контексті глобальної кризи в країні.

Стан матері Руслани погіршувався, і вони змушені були повернутися до Києва, де вже надавалися сильні знеболювальні. Згодом мама Руслани померла в їхній квартирі на Виноградарі, обійнята Ігорем.

Нові статті

Схожі статті

“Звітую більш детально”: Монатік розсекретив суму, яку заробив на весіллі в Італії, де був з Галкіним

Всю суму спрямував на добрі справи: Дмитро Монатік зізнався, який гонорар йому вдалося отримати за виступ на весіллі в Італії, де ведучим був Максим Галкін.

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: варто спробувати себе в іншому напрямку – все вийде

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: вам випаде шанс спробувати себе у зовсім іншій діяльності - це буде вам до душі, тому сміливо дійте!

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

"Один факт" знає, які авто обирають українські зірки для себе. Чому надають перевагу – комфорту, розміру, ціні, розкоші? Показуємо, на чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та інші.