Справжня красуня без гриму мами Сердючки: 55-річна Інна Білоконь показала, як виглядає у реальному житті

Інна Білоконь зачаровує своїм образом "мами" Вєрки Сердючки та вміло перевтілюється кожного разу, але чи знали ви, як виглядає акторка без тонни гриму?

Інна Білоконь народилася у Полтаві 27 березня 1968 року. Свою акторську кар’єру вона розпочала в естрадному театрі мініатюр “Компот”. Пізніше, в кінці 80-х років, вона зустріла Андрія Данилка, коли той вступив до торгово-кулінарного ПТУ після того, як його не прийняли до музичного училища. На той час Інна була старшою за Андрія на п’ять років.

Вона описувала Данилка як мовчазного, але здатного на несподівані вчинки, які залишалися в пам’яті назавжди. З перших днів існування “Театру пародій Андрія Данилка”, Інна Білоконь була поруч з ним, виконуючи провідні ролі у його виставах.

Мама Вєрки Сердючки показала, як виглядає без тонни макіяжу
Мама Вєрки Сердючки показала, як виглядає без тонни макіяжу

Згодом Інна Білоконь здобула визнання як актриса театру Андрія Данилка та стала відомою завдяки своїй виразній ролі Інни Адольфівни, матері Вєрки Сердючки. В її кар’єрі всі виступи на екрані та сцені пов’язані з цим персонажем, який вимагав від неї носити рідкісне вбрання. Вона вдало використовувала одяг, що імітує збільшення фігури, а також грим, як у бабусі та хустку на голові, щоб створити образ, який підсилює враження старіння.

Мама Вєрки Сердючки показала, як виглядає без тонни макіяжу
Мама Вєрки Сердючки показала, як виглядає без тонни макіяжу

У реальному житті Інна Білоконь має неймовірну натуральну красу та акторка заворожує глядачів не лише своїм талантом і гумором, але й захоплюючою зовнішністю. На фотографіях разом зі своїм чоловіком вона випромінює щастя, яке підкреслює її гарні риси обличчя з червоною помадою.

Мама Вєрки Сердючки показала, як виглядає без тонни макіяжу
Мама Вєрки Сердючки показала, як виглядає без тонни макіяжу

На іншому знімку, де вона зображена з молодим Андрієм Данилко, вони майже непізнавані своєю природною свіжістю, демонструючи юний вигляд у повсякденному вбранні. Відсутність макіяжу на її обличчі підкреслює її природність і жіночність, що дозволяє акторці вільно виражати себе і показувати свою справжню сутність.

Нові статті

Схожі статті

Квартира маленька і орендована, але все зроблено з душею: Віктор Павлік показав, де живе з Репяховою і сином

Віктор Павлік одружений вчетверте, але живе в орендованій квартирі разом з дружиною та сином, при цьому забезпечує попередні сім'ї: як виглядає домівка зіркового подружжя?

Суддя “Х-Фактору” в нього не повірив, дарма: як Діма Монатік піднявся на вершину слави і прославив Україну

Дмитро Монатік сьогодні є одним із найпопулярніших артистів України. Його творчість підкорює серця українців, а пісні можна знайти в плейлистах майже кожного. Але як почав свій шлях молодий чоловік?

Не холостяк, як думають всі: 43-річний Сергій Притула показав, як виглядає його дружина, з якою двоє дітей

Шоумен Сергій Притула подобається багатьом жінкам, але його серце вже понад 9 років належить лише одній: як виглядає друга дружина чоловіка, з якою у них двоє донечок?

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?