Ведучий Юрій Горбунов протестував кавуни на нітрати і показав результат: “Часи змінюються – кавуни ні!”

Український ведучий Юрій Горбунов показав, як він тестує кавуни на їстівність. Ні, він не дивиться на те, якого кольору земляна пляма чи смужки. Чоловік Каті Осадчої бере до рук… нітратометром.

Сезон кавунів в Україні вже розпочався, але ось питання – чи не зарано вживати їх в їжу і чи не забагато в їх складі нітратів? Ведучий Юрій Горбунов днями показав чудовий приклад, як перевірити кавуни на якість.

Чоловік Каті Осадчої купив кавунчик в магазині і прийшовши додому – вирішив перевірити продукт на кількість нітратів за допомогою спеціального приладу.

Часи змінюються – кавуни ні! – резюмував ведучий, продемонструвавши своїй аудиторії результати перевірки нітратометром.

На електронному екрані помітно, що в магазинному кавунчику місткість нітратів занадто висока, на рівні 570мг/кг при нормі всього 60 мг/кг. Пристрій попереджає, що літня ягода містить в собі надмірну кількість нітратів.

В коментарях під дописом Горбунова користувачі жваво обговорили одну з актуальних літніх тем про нітратні кавунчики. Одна з дописувачок пожартувала, що перевагу треба надавати не брендовим кавунам, а тим, що з кісточками. Інша дівчина написала, що для на початку літа так було завжди і для кавунів просто ще не настав сезон.

Ще одна користувачка поділилась сумним досвідом вживання кавунів. За словами дописувачки – десь пʼять років тому вона в серпні придбала кавун і… потрапила після його вживання під крапельниці і після цього вона на кавуни навіть не дивиться.

Найбільш корисними та смачними в Україні вважаються кавуни, які продають в пік сезону, а саме – з середини липня та до кінця вересня. Саме в цей період ягода дозріває природним шляхом, а вміст нітратів в ній – мінімальний.

Споживання кавунчиків в сезон зменшує імовірність того, що продукт буде перенасичений добривами і шкідливими речовинами. Адже на початку літа їх використовують у великій кількості – щоб пришвидшити ріст та розвиток кавунів.

Взагалі перевірка кавунів на кількість нітратів – розповсюджена практика, яка допоможе вам зберегти здоровʼя.

Нові статті

Схожі статті

“Так, я йому зрадила”: 57-річна Ольга Сумська назвала реальну причину розлучення з першим чоловіком

Віталій Борисюк не є першим чоловіком в Ольги Сумської, адже до цього акторка була одружена з Євгеном Паперним, але не склалось через одну просту причину.

Дуже довге волосся під руками, ще й зеленого кольору. Леся Нікітюк викликала фурор своїм виглядом

36-річна Леся Нікітюк проводить літо біля басейнів з прохолодною водою. Нещодавно зірка здивувала соцмережі своїм зовнішнім виглядом. Навіщо Леся пофарбувала волосся під пахвами в… зелений колір?

“Я їду на Мальдіви!”: Наталія Могилевська розповіла, що разом зі своєю сімʼєю відправляється у відпустку

Наталія Могилевська повідомила радісну новину - співачка відправляється на відпочинок, а саме на українські Мальдіви та бере з собою чоловіка та доньок. Подробиці.

Веде донжуанський спосіб життя: що відомо про всіх коханок Сергія Жадана до і після Христини Соловій

Приголомшливий поет, фронтмен гурту "Жадан і собаки", співак Сергій Жадан справжній ловелас. Чоловік вдало підкорює серця обраниць, але які жінки можуть претендувати на місце музи артиста?