Діти поруч з нею щасливі: 48-річна Наталія Могилевська показала двох прийомних донечок-сестричок

Наталія Могилевська нещодавно стала матір'ю двох донечок-сестричок, але вони для неї не є рідними: що відомо про усиновлених дівчаток? Подробиці.

Наталія Могилевська з 2022 року виховує двох дівчаток, яких всиновила. На момент усиновлення старшій дівчинці було 10 років, а молодшій — лише 2 роки. Нещодавно у шоу “Пісня мого життя” 48-річна артистка поділилася історією минулого сестер та їхньою адаптацією до нового життя.

Могилевська зізналася, що ці дві дівчинки стали для неї особливими та доленосними. Старша дочка, незважаючи на свій юний вік, взяла на себе роль дорослого і фактично стала мамою для молодшої сестрички. Вона неодноразово рятувала її життя, коли їм доводилося голодувати. Старша знаходила їжу та годувала малу, хоч їй самій було лише півтора року.

Наталія Могилевська показала двох названих донечок
Наталія Могилевська показала двох названих донечок

Співачка розповіла, що її головною метою є повернути дитинство старшій дочці. Могилевській важко довести дівчинці, що тепер вона під надійним захистом, що більше не потрібно турбуватися за молодшу сестру і можна насолоджуватися своїм дитинством.

Зірка навіть іноді носить дівчинку на руках, нагадуючи їй, що вона ще маленька, хоча вже виросла. Цей процес виявився емоційно важким для старшої дівчинки, яка досі відчуває великий стрес від минулого досвіду.

Наталія Могилевська показала двох названих донечок
Наталія Могилевська показала двох названих донечок

Зірка також підкреслила, що відчуття можливості бути дитиною є для старшої доньки незвичним і незнайомим, що ще більше ускладнює адаптацію. Вона переживає сильні емоції і навіть плаче, коли їй нагадують, що вона може відчути себе маленькою та безтурботною. Зусилля батьків вже дали свої результати. Наталія Могилевська зазначає, що на цей час її дочки – це люблячі та спокійні діти, яких вона виховує в дусі безумовної любові.

Вона говорить їм про своє бажання, щоб вони були щасливими, але також наголошує, що навіть якщо вони не прагнутимуть досягнень або не будуть найкращими в чомусь, вона все одно буде їх любити завжди. Її любов не залежить від досягнень чи успіхів, а лише від того, що вони є.

Нові статті

Схожі статті

“Так, я йому зрадила”: 57-річна Ольга Сумська назвала реальну причину розлучення з першим чоловіком

Віталій Борисюк не є першим чоловіком в Ольги Сумської, адже до цього акторка була одружена з Євгеном Паперним, але не склалось через одну просту причину.

Дуже довге волосся під руками, ще й зеленого кольору. Леся Нікітюк викликала фурор своїм виглядом

36-річна Леся Нікітюк проводить літо біля басейнів з прохолодною водою. Нещодавно зірка здивувала соцмережі своїм зовнішнім виглядом. Навіщо Леся пофарбувала волосся під пахвами в… зелений колір?

“Я їду на Мальдіви!”: Наталія Могилевська розповіла, що разом зі своєю сімʼєю відправляється у відпустку

Наталія Могилевська повідомила радісну новину - співачка відправляється на відпочинок, а саме на українські Мальдіви та бере з собою чоловіка та доньок. Подробиці.

Веде донжуанський спосіб життя: що відомо про всіх коханок Сергія Жадана до і після Христини Соловій

Приголомшливий поет, фронтмен гурту "Жадан і собаки", співак Сергій Жадан справжній ловелас. Чоловік вдало підкорює серця обраниць, але які жінки можуть претендувати на місце музи артиста?