Як виглядає єдиний “офіційний” син Михайла Поплавського: насправді їх значно більше, як каже “юний орел”

Михайло Поплавський має неоднозначну репутацію, зокрема це стосується і його особистого життя: як виглядає 42-річний син ректора від другого шлюбу, який є єдиним за офіційними даними.

Михайло Поплавський, відомий своїм жвавим та енергійним стилем як ректор, також привертає увагу й поза публічною діяльністю. Його особисте життя мало досить багато яскравих моментів: кохання, розлучення і радість від народження дитини.

Олександр, син ректора, обрав свій власний шлях, відокремившись від театральної сцени, яку обрав його батько. Він успішно має власну сім’ю та має бізнес. Олександр довгий час керував м’ясопереробною компанією “Ятрань” і раніше мав інтереси у музичній сфері.

Михайло Поплавський показав, як виглядає його єдиний син
Михайло Поплавський показав, як виглядає його єдиний син

Михайло Михайлович завжди підкреслював, що його син не обрав шляху шоу-бізнесу, але демонструє значний інтерес до бізнесу загалом. До 2016 року він був співвласником ТОВ “Укрконцерт”, де віддавав свій внесок у розвиток розважальної індустрії.

Олександр Поплавський пройшов складний шлях до успіху. Ще молодим він став жертвою серйозної автокатастрофи, яка вимагала численних операцій і тривалої реабілітації. Цей нещайсний випадок виявився великим випробуванням його стійкості і витривалості.

Михайло Поплавський показав, як виглядає його єдиний син
Михайло Поплавський показав, як виглядає його єдиний син

42-річний чоловік щасливо одружений на Аліні, колишній учасниці конкурсів краси, включаючи міжнародні платформи, у 2019 році вона стала Міс Україна. Незважаючи на досягнення дружини в цих змаганнях, Аліна знайшла щастя в особистому житті, привівши до світу сина для Олександра.

Михайло Поплавський показав, як виглядає його єдиний син
Михайло Поплавський показав, як виглядає його єдиний син

Михайло Поплавський, як відомо, розлучився в 2009 році і всі ці роки веде самотній спосіб життя. Щодо його особистого життя існують різні думки та версії. За офіційною інформацією, він має лише одного сина, але сам Поплавський не виключає можливості наявності позашлюбних дітей, точна кількість яких залишається невідомою.

Нові статті

Схожі статті

“Так, я йому зрадила”: 57-річна Ольга Сумська назвала реальну причину розлучення з першим чоловіком

Віталій Борисюк не є першим чоловіком в Ольги Сумської, адже до цього акторка була одружена з Євгеном Паперним, але не склалось через одну просту причину.

Дуже довге волосся під руками, ще й зеленого кольору. Леся Нікітюк викликала фурор своїм виглядом

36-річна Леся Нікітюк проводить літо біля басейнів з прохолодною водою. Нещодавно зірка здивувала соцмережі своїм зовнішнім виглядом. Навіщо Леся пофарбувала волосся під пахвами в… зелений колір?

“Я їду на Мальдіви!”: Наталія Могилевська розповіла, що разом зі своєю сімʼєю відправляється у відпустку

Наталія Могилевська повідомила радісну новину - співачка відправляється на відпочинок, а саме на українські Мальдіви та бере з собою чоловіка та доньок. Подробиці.

Веде донжуанський спосіб життя: що відомо про всіх коханок Сергія Жадана до і після Христини Соловій

Приголомшливий поет, фронтмен гурту "Жадан і собаки", співак Сергій Жадан справжній ловелас. Чоловік вдало підкорює серця обраниць, але які жінки можуть претендувати на місце музи артиста?