Їй незручно перед його дружиною, а він мовчить: чому Пономарьова записали в батька сина Марії Яремчук

Марія Яремчук, яка стала мамою, публічно звернулась до свого брата та розповіла, через що відчуває провину перед обраницею Олександра Пономарьова - виходить батьком дитини є співак?

Нещодавно стало відомо, що донька Назарія Яремчука народила вперше та про це не стали мовчати і її брати. В одному з інтерв’ю, Дмитро Яремчук висловив свої думки щодо народження дитини у його сестри, відомої української співачки Марії Яремчук, які виявилися неоднозначними.

Він зазначив, що разом з братом Назарієм вони привітали Марію з новим статусом мами, але співачка не відреагувала на їхнє привітання, що викликало у нього неприємні відчуття, але в той же час він вважає, що так як у них завжди були особливі стосунки, то ця ситуація не є чимось надзвичайним.

Марія Яремчук розповіла, чому їй незручно перед дружиною Пономарьова
Марія Яремчук розповіла, чому їй незручно перед дружиною Пономарьова

Він пригадав, що останній раз спілкувався з сестрою навесні і відмітив, що їхні стосунки не були особливо теплими. Після смерті їхнього відомого батька сім’я стикалася з питаннями спадщини артиста, але їхні відносини не стали кращими. Дмитро висловив сумніви стосовно чуток про те, що батьком дитини Марії може бути співак Олександр Пономарьов, з яким співачці протягом багатьох років приписували роман.

Марія Яремчук розповіла, чому їй незручно перед дружиною Пономарьова
Марія Яремчук розповіла, чому їй незручно перед дружиною Пономарьова

Марія Яремчук, довгий час утримувалась від спілкування зі своїми прихильниками, навіть через соціальні мережі, але не змогла залишити без відповіді заяви свого брата. Вона виразила своє занепокоєння щодо поширення чуток про батьківство співака Олександра Пономарьова щодо її сина.

Марія наголосила, що інформація про народження сина опинилась у мережі без її відома і викликала у неї неймовірне обурення. Вона зауважила, що ці маніпуляції ЗМІ суттєво вплинули на її особисте життя, призводячи до неприємних запитань від сусідів та знайомих.

Марія Яремчук розповіла, чому їй незручно перед дружиною Пономарьова
Марія Яремчук розповіла, чому їй незручно перед дружиною Пономарьова

Марія Яремчук також наголосила, що її чоловік та дружина співака неприємно сприймають такі розмови. Вона стверджує, що її син народився від іншого чоловіка, і вважає всю цю ситуацію образливою та несправедливою до її сім’ї.

Нові статті

Схожі статті

Суддя “Х-Фактору” в нього не повірив, дарма: як Діма Монатік піднявся на вершину слави і прославив Україну

Дмитро Монатік сьогодні є одним із найпопулярніших артистів України. Його творчість підкорює серця українців, а пісні можна знайти в плейлистах майже кожного. Але як почав свій шлях молодий чоловік?

Не холостяк, як думають всі: 43-річний Сергій Притула показав, як виглядає його дружина, з якою двоє дітей

Шоумен Сергій Притула подобається багатьом жінкам, але його серце вже понад 9 років належить лише одній: як виглядає друга дружина чоловіка, з якою у них двоє донечок?

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?