“Залишилося зробити це офіційно”: зірка “МастерШеф” Катерина Велика розлучається після 15 років шлюбу

Учасниця кулінарного шоу "МастерШеф" Катерина Велика приголомшила новиною про розлучення з чоловіком: в чому причина такого рішення? Подробиці особистого життя.

Катерина Велика, відома учасниця кулінарного шоу “МастерШеф-5”, оголосила про своє розлучення з чоловіком і звернулася до своїх шанувальників із проханням підтримки у цьому важливому періоді. Про неї часто говорили, як про найбагатшу учасницю шоу, раніше вона ділилася з глядачами деталями своїх стосунків з чоловіком та спільними мандрівками за кордон.

Катерина зараз зосереджується на пошуку адвоката, який має досвід у розлученнях. Вона не надає деталей щодо причин свого рішення, але підкреслює, що перебуває на новому етапі свого життя. Зірка заспокоює своїх підписників, наголошуючи, що з нею все гаразд і залишається лише врегулювати останні формальності.

Зірка МастерШеф Катерина Велика розповіла, що розлучається з чоловіком
Зірка МастерШеф Катерина Велика розповіла, що розлучається з чоловіком

Андрій Великий наразі активно активно займається підприємницькою та інвестиційною діяльністю. Його профіль в соціальних мережах часто відображає життя за кордоном, що дає підстави вважати, що він тривалий час перебуває за межами України.

На початку повномасштабного вторгнення Андрій активно включився у волонтерську діяльність, про що розповідав у своєму блозі. Однак згодом він припинив публікувати це, і наступного року знову з’явився у медіа, але вже з Європи. У 2023 році на його сторінках знову з’явилися фотографії, які відображають пейзажі Португалії та інших країн світу.

Зірка МастерШеф Катерина Велика розповіла, що розлучається з чоловіком
Зірка МастерШеф Катерина Велика розповіла, що розлучається з чоловіком

Варто зазначити, що Андрій і Катерина Великі прожили разом у шлюбі п’ятнадцять років. У них є син, який проживає з матір’ю, але має можливість проводити час із обома батьками.

Чоловік, який не проживає в Україні, за останній рік відвідав кілька країн, зокрема США, Англію, Туреччину і кілька країн Європи. Під час цих мандрів він регулярно публікує фотографії у своєму блозі, де використовує російську мову для підписів.

Нові статті

Схожі статті

“Так, я йому зрадила”: 57-річна Ольга Сумська назвала реальну причину розлучення з першим чоловіком

Віталій Борисюк не є першим чоловіком в Ольги Сумської, адже до цього акторка була одружена з Євгеном Паперним, але не склалось через одну просту причину.

Дуже довге волосся під руками, ще й зеленого кольору. Леся Нікітюк викликала фурор своїм виглядом

36-річна Леся Нікітюк проводить літо біля басейнів з прохолодною водою. Нещодавно зірка здивувала соцмережі своїм зовнішнім виглядом. Навіщо Леся пофарбувала волосся під пахвами в… зелений колір?

“Я їду на Мальдіви!”: Наталія Могилевська розповіла, що разом зі своєю сімʼєю відправляється у відпустку

Наталія Могилевська повідомила радісну новину - співачка відправляється на відпочинок, а саме на українські Мальдіви та бере з собою чоловіка та доньок. Подробиці.

Веде донжуанський спосіб життя: що відомо про всіх коханок Сергія Жадана до і після Христини Соловій

Приголомшливий поет, фронтмен гурту "Жадан і собаки", співак Сергій Жадан справжній ловелас. Чоловік вдало підкорює серця обраниць, але які жінки можуть претендувати на місце музи артиста?