Не холостячка, як думають всі: 58-річна Алла Мазур розкрила таємниці свого особистого життя – хто є обранцем

Алла Мазур у кадрі постає сильною жінкою та про своє особисте життя майже не говорить, відомо лише, що телеведуча має сина Артема, але чи є у зірки чоловік?

Алла Мазур відома своїм бажанням зберігати особисте життя поза увагою публіки, зірка фокусується на своїй професійній діяльності, що дозволило їй досягти значних успіхів у журналістиці. Незважаючи на це, з’явилися чутки про те, що у неї є син на ім’я Артем, який з’явився в результаті її стосунків з не названим чоловіком.

Однак з’явилось фото, де Алла Мазур поруч з сином на шкільному святі та в Артема був бейджик, на йому вказане прізвище Бондаренко, що може свідчити про його батька.

Телеведуча 1+1 Алла Мазур розповіла, хто є її чоловіком
Телеведуча 1+1 Алла Мазур розповіла, хто є її чоловіком

У всіх джерелах, де висвітлено інформацію про Аллу Мазур, зазначено, що вона є незаміжньою. Протягом багатьох років серед телеведучих і її фанатів ходили чутки про те, що вона підтримує романтичні стосунки з колегою, Робертом Опалеником, відомим телевізійником з Закарпаття, який працює на каналі “1+1” вже понад двадцять років. Однак насправді досить сумнівно, що саме він є батьком її сина.

Телеведуча 1+1 Алла Мазур розповіла, хто є її чоловіком
Телеведуча 1+1 Алла Мазур розповіла, хто є її чоловіком

Згідно з певними джерелами українських ЗМІ, Алла можливо знаходиться у шлюбі з Робертом Опалеником. Чутки підкріплюються спостереженнями колег, які помічали їх разом не лише на роботі, а й на різних світських заходах.

Роберт Опаленик зізнався журналістам, що він має багаторічний досвід співпраці зі своєю дружиною в рамках програми новин ТСН, що може вказувати на Аллу Мазур. Він також зазначив, що в нього є декілька дітей. Більше він не уточнив деталей щодо свого особистого життя, але чоловік поділився загальними характеристиками їхньої спільної роботи, включаючи здатність Алли Мазур адаптуватися до різних викликів, що виникають у програмі.

Телеведуча 1+1 Алла Мазур розповіла, хто є її чоловіком
Телеведуча 1+1 Алла Мазур розповіла, хто є її чоловіком

Зірка розпочала свою кар’єру в журналістиці на початку 1990-х років і з 1997 року працює у Телевізійній службі новин. Вона відома як одна з провідних ведучих в українському телевізійному просторі. У своєму особистому блозі Мазур часто ділиться з підписниками різними аспектами її професійного життя.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: варто спробувати себе в іншому напрямку – все вийде

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: вам випаде шанс спробувати себе у зовсім іншій діяльності - це буде вам до душі, тому сміливо дійте!

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

"Один факт" знає, які авто обирають українські зірки для себе. Чому надають перевагу – комфорту, розміру, ціні, розкоші? Показуємо, на чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та інші.

Він був легендою української музики: що відомо про творчість Назарія Яремчука, який прославив Україну

Всесвітня легенда Назарій Яремчук зробив великий внесок в українську музику та прославив Україну, але життєвий шлях співака був дуже складним. Подробиці.