Мешканці деокупованих територій мають право на отримання 3400 грн у квітні: які області входять у перелік

Протягом квітня деякі з українців зможуть отримати допомогу в сумі 3400 гривень. У Мінреінтеграції пояснили, яких категорій громадян стосується подібна виплата.

Хто має право претендувати на 3400 грн.

Допомога виплачуватиметься на деокупованих територіях виключно людям, яким довелося зазнати жахів окупації. Ініціатива фінансової підтримки постраждалих категорій населення належить Товариству Червоного Хреста та Міжнародній організації з міграції. Вони мають на меті повністю профінансувати виплати.

Ірина Верещук назвала області, яких торкнуться виплати

Ірина Верещук, що обіймає крісло віцепрем’єр-міністра, зазначила: претендувати на 3400 грн можуть мешканці Миколаївської, Херсонської, Харківської й Донецької областей. Передбачається, що всім українцям, що підпадають під ці виплати, гроші нададуть до кінця квітня 2023 року.

Скільки українців отримало виплати

Сума в 3400 гривень буде розділена між Червоним хрестом і благодійною організацією. Перший надасть 2200 грн кожній постраждалій людині, а організація з міграції додасть ще по 1200 грн.

ПриватБанк приєднався до акції

Подібну програму допомоги запустили ще з вересня 2022 року. На кінець березня скористалися грішми від міжнародних організацій понад 150 тисяч мешканців, що живуть на звільнених територіях. У Мінреінтеграції підрахували, що за 7 місяців українці вже отримали понад 320 мільйонів гривень. Окремо від Міжнародної міграційної організації 39 тис. українців, що мешкають на Херсонщині, Харківщині, Донеччині, отримали 2200 грн.

Українці, що отримують гроші від міжнародних донорів на карту Mastercard, можуть додатково виграти від ПриватБанку ще 2200 гривень. Виплати розпочалися 17 березня і триватимуть до 17 вересня. Вони проводитимуться у вигляді розіграшу. Щоб взяти у ньому участь, клієнти мають зареєструватися на сайті, активно розраховуючись карткою.

Нові статті

Схожі статті

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?

Як правильно користуватись бойлером, щоб не віддавати за електроенергію останні гроші: експертні поради

Бойлер — один з найбільш затратних в плані споживання електричної енергії прилад. Як правильно ним користуватися, щоб від сум в платіжках не темніло в очах? Читайте детальніше на сайті "Один Факт".