Топ 10 найкращих шкіл України за результатами ЗНО: цей список вас здивує

Віддаючи дитину до школи, батьки намагаються обрати для свого чада найпрестижній навчальний заклад. Найкращим показником якісної освіти є результати, показані випускниками під час проведення ЗНО.

Нині з освітою, як і з іншими галузями, відбуваються певні непорозуміння, але визначити кращі школи все ж можна, якщо проаналізувати результати тестів ЗНО за 2021 рік, коли в країні все було більш-менш стабільно. Отже, топ-10 найкращих закладів, де мріє навчатися кожен.

1 місце

У Київського ліцею “Інтелект” найкращі показники. Майже вісім десятків школярів отримали в середньому 188,6 бала під час ЗНО за результатами 276 тестів.

2 місце

У спину киянам дихають львів’яни з фізико-математичного ліцею-інтернату, що входить до ЛНУ. Тут понад півтори сотні дітей отримали високий рівень – 183,4 бала.

3 місце

Замикають трійку лідерів черкащани. Середній бал учасників ЗНО сягає 185,2 бала.

4 місце

Трішки не дібрав до бронзи Івано-Франківськ. В учнів ліцею ім.М.Сабата 184,5 бала.

5 місце

Дарницьким школярам столиці поталанило з викладачами. Випускники ліцею “Наукова зміна” склали тести на 180 балів. Щоправда, навчатися тут можуть далеко не всі, хто бажає, – існує конкурсний відбір.

6 місце

Харків’яни міцно закріпилися на 6-ій позиції рейтингу. Найкращими показниками ЗНО у місті-мільйоннику можуть похвалитися учні фізико-математичного ліцею №27.

7 місце

Дісталося киянам. У ліцеї “Престиж” навчання провадиться за експериментальними методиками.

8 місце

Ще один київський навчальний заклад втрапив у топ 10. У природничо-науковому ліцеї №145, що на Печерську, об’єдналися школярі зі схильністю до фізики й математики.

9 місце

Навчання у приватній столичній школі Кey School розпочинається ще з дитсадка за системою Монтессорі й продовжується за авторськими методиками.

10 місце

Рейтинг замикається Дніпровським навчально-виховним комплексом №12, де учні опановують початкову школу на рівні ліцею, а потім переходять до гімназії.

Нові статті

Схожі статті

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева не поступається красою 89-річній француженці Бріжит Бардо

Чарівна Ада Роговцева — українська акторка театру та кіно, яка в свої 86 років залишається справжньою жінкою. В красі та стилі вона цілком може перемогти француженку Бріжит Бардо.

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?