Рейтинг вишів 2022 складено за версією Центру міжнародних проєктів “Євроосвіта”.
1 місце
Очікувано дісталося Київському національному університету ім. Тараса Шевченка. Тут найбільший вибір спеціальностей, тож кожен абітурієнт знайде для себе факультет, що припав до душі. Студентів у виші теж найбільша кількість порівняно з іншими навчальними закладами.
2 місце
Теж залишилося за киянами. Щоб потрапити на навчання до НТУ “Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського, знадобиться здолати конкурс у 5,5 осіб.
3 місце
У трійку лідерів увірвалися харків’яни. У національному університеті ім. В.Н. Каразіна можна вивчати природничі науки, біологію, географію тощо.
4 місце
У НУ “Львівській політехніці” мріють навчатися чимало випускників шкіл. Це один із найстаріших технічних вишів у Східній Європі.
5 місце
Технічну спеціальність на вищому рівні можна здобути також у НТУ “Харківському політехнічному інституті”.
6 місце
Це єдиний сумський універ, що втрапив до кращої десятки. Сумський державний університет входить до топу 350 вишів світу і топ 100 навчальних закладів у Східній Європі.
7 місце
Другий виш Львова опинився у рейтингу най-най. У національному університеті ім. Івана Франка можна опанувати професію філософа, юриста, хіміка й чимало інших.
8 місце
Ще один київський виш, що проскочив у першу десятку. У Національному університеті біоресурсів і природокористування чимало факультетів і кафедр, а ще у підпорядкуванні присутні науково-дослідні інститути.
9 місце
Харківським науковцям вдалося двічі втрапити до топу 10. В Національному університеті радіоелектроніки відкриваються широкі перспективи для охочих опанувати інформаційні технології та радіотехніку.
10 місце
Замикає рейтинг престижності Дніпро. Саме в Дніпровському національному університеті здобував освіту Олесь Гончар, іменем якого згодом назвали навчальний заклад.