Непрацюючим пенсіонерам проіндексували пенсії у березні, працюючим у квітні: середні виплати зростуть на 20%

Не секрет, наскільки нині в Україні складна економічна ситуація. Попри всі негаразди, уряд спромігся підвищити пенсії майже на 20% і вже відрапортував – за березень всі виплати пройшли.

Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем було наголошено, що індексація торкнулася 10,5 мільйона українських пенсіонерів. Якщо вирахувати середній показник, виходить що підвищення сягнуло 600 грн. Відповідно зріс до 5200 грн і середній пенсійний показник розміру.

Підвищення торкнулося не лише звичайних пенсіонерів, але й військових, а також ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Для цих категорій громадян доплата сягнула тисячі й більше гривень.

Індексація має зачепити й пенсіонерів, які продовжують працювати. Їм щомісячні виплати від держави перерахують автоматично у квітні з відповідним збільшенням вислуги років за трудовим стажем. Подібна категорія людей у країні складає в межах 600 тисяч осіб.

Люди, що отримують доплату за віком, не будуть її позбавлені – отримають все повною мірою. Усім нужденним держава допомагає ще й виплатою субсидій і всіляких пільг.

Подібне стало можливим, завдяки сумлінним платникам податків, українським бізнесменам і міжнародним партнерам. Видатки бюджету на армію зросли, тож виділяти гроші ще й на виплати людям похилого віку дуже проблематично.

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.