Непрацюючим пенсіонерам проіндексували пенсії у березні, працюючим у квітні: середні виплати зростуть на 20%

Не секрет, наскільки нині в Україні складна економічна ситуація. Попри всі негаразди, уряд спромігся підвищити пенсії майже на 20% і вже відрапортував – за березень всі виплати пройшли.

Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем було наголошено, що індексація торкнулася 10,5 мільйона українських пенсіонерів. Якщо вирахувати середній показник, виходить що підвищення сягнуло 600 грн. Відповідно зріс до 5200 грн і середній пенсійний показник розміру.

Підвищення торкнулося не лише звичайних пенсіонерів, але й військових, а також ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Для цих категорій громадян доплата сягнула тисячі й більше гривень.

Індексація має зачепити й пенсіонерів, які продовжують працювати. Їм щомісячні виплати від держави перерахують автоматично у квітні з відповідним збільшенням вислуги років за трудовим стажем. Подібна категорія людей у країні складає в межах 600 тисяч осіб.

Люди, що отримують доплату за віком, не будуть її позбавлені – отримають все повною мірою. Усім нужденним держава допомагає ще й виплатою субсидій і всіляких пільг.

Подібне стало можливим, завдяки сумлінним платникам податків, українським бізнесменам і міжнародним партнерам. Видатки бюджету на армію зросли, тож виділяти гроші ще й на виплати людям похилого віку дуже проблематично.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.