Учнів, школи яких зруйнувала війна, забезпечили не лише планшетами: отримають мобільний Інтернет на цілий рік

Унаслідок активних бойових дій велика кількість дітей не може відвідувати школу, оскільки навчальні заклади масово руйнуються російськими агресорами. Тож владою за допомогою міжнародних організацій було започатковано ініціативу "5 000 iPad для українських школярів", щоб задовольнити змогу в навчанні онлайн.

Мінцифри об’єднало зусилля разом з ASBISc Enterprises PLC, щоб забезпечити школярів, навчальні заклади яких постраждалих унаслідок бомбардувань та обстрілів, сучасними девайсами. Таким чином учні зможуть продовжувати дистанційне навчання.

Школярам, що постраждали від війни, видали планшети

Стільниковий оператор “Київстар” не залишився осторонь ініціативи, виділивши дітям Сім-карти, які мають доступ до мобільного Інтернету. Тривалість дії картки – 12 місяців. Завдяки доступу до Світової мережі школярики зможуть завантажувати освітні програми і користуватися спеціальними навчальними застосунками.

Сфера освіти, як і решта українських галузей, потерпає від повномасштабної агресії сусідньої країни. Близько півтора мільйона дітей шкільного віку змушені були вдатися до онлайн-навчання. У багатьох із постраждалих відсутній доступ до техніки й зв’язку. Тож необхідна наявність відповідних гаджетів й Інтернету як у вчителів, так і в учнів.

Київстар допоміг з мобільним Інтернетом

Мінцифри спромоглося забезпечити 2 тис. шкіл і дошкільних закладів швидкісним доступом до Інтернету. Понад 3 тис. навчальних будівель були обладнані Wi-Fi, який розповсюджується навіть на укриття. 60 тисяч учителів отримали ноутбуки, а серед 5 тисяч учнів Київської, Чернігівської, Харківської та Миколаївської областей розповсюдили планшети. Подібна акція охопила два десятки зруйнованих шкіл. Подібне стало можливе завдяки допомозі західних партнерів.

Своєю чергою “Київстар” розробив спеціальний тарифний план на 20 Гб мобільного Інтернету. Окрім вільного доступу до мережі, учні отримають можливість безплатно заходити в освітні застосунки.

Нові статті

Схожі статті

Причиною стала зрада з його сторони: у Мережі спливла інформація, що Потап “гуляв” у шлюбі з Каменських

Виявилось, що Потап не був вже і таким вірним своїй дружині Насті Каменських: з ким насправді перебуває репер у романтичних стосунках? Подробиці.

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева зробила трендову стрижку каре з чубчиком та омолодилася

Ада Роговцева з молодих років ретельно слідкувала за зовнішністю. Ще на початку творчої карʼєри артистка обрала свій стиль. Серед усіх модних зачісок вона надає перевагу коротенькому каре.

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: чітко розплануйте день, щоб уникнути неприємностей

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: спробуйте зробити все можливе від себе, щоб день був максимально сприятливим та успішним.