10 кроків до здобуття вищої освіти у 2023 році може зробити кожен: коли і з чого починати підготовку до вступу

Абітурієнти можуть зітхнути з полегшенням: вступна кампанія 2023 стартує, але треба зробити певні кроки, щоб стати у вересні студентом вищого навчального закладу. До успіху слід здійснити 10 кроків.

З 1 липня вступникам дозволяється реєструватися на сайті УЦОЯО, де є можливість скласти тести з семи предметів. Діяти слід за наступним алгоритмом:

10 важливих кроків, щоб стати студентом
  1. Першим ділом пройдіть реєстрацію на сайті, ставши власником особистого електронного кабінету. Зробити це можна, починаючи з 1 липня, і користуватися до 30 листопада.
  2. Якщо виникають питання під час оформлення, зверніться до найближчого закладу вищої освіти, щоб проконсультуватися.
  3. Заповніть усі поля, вказавши дані згідно з власними документами – номер паспорта, дані про вже освіту, номер екзаменаційного листка ЗНО, PIN-код сертифіката НМТ тощо.
  4. Вкажіть особливі умови, якщо маєте право на пільги при вступі. Це стосується й мешканців тимчасово окупованих територій. Хто нині перебуває на ТОТ, також реєструються онлайн. Пільги для них будуть визначатися додатково трохи пізніше.
  5. Складіть вступне тестування НМТ онлайн за 180 хвилин з української мови, математики й ще одного предмету за вашим вибором. Результати тестів минулих років теж враховуються.
  6. Подайте заяви до обраних вишів. Дозволяється писати до 20 заяв, із них лише 5 на бюджет.
  7. На бюджетну форму навчання можете розраховувати, якщо маєте 130 балів і більше. Кількість необхідних балів на контракт визначає сам ЗВО.
  8. В особистому кабінеті знайдете статус заяви: рекомендований до зарахування за державним замовленням або коштом фізичної особи.
  9. Отримавши рекомендацію в особистому кабінеті, підтвердьте вибір навчального закладу, засвідчивши накладанням кваліфікованого електронного підпису або зверніться задля цього у виш особисто.
  10. Укладіть договір із ЗВО про навчання.

Нові статті

Схожі статті

Причиною стала зрада з його сторони: у Мережі спливла інформація, що Потап “гуляв” у шлюбі з Каменських

Виявилось, що Потап не був вже і таким вірним своїй дружині Насті Каменських: з ким насправді перебуває репер у романтичних стосунках? Подробиці.

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева зробила трендову стрижку каре з чубчиком та омолодилася

Ада Роговцева з молодих років ретельно слідкувала за зовнішністю. Ще на початку творчої карʼєри артистка обрала свій стиль. Серед усіх модних зачісок вона надає перевагу коротенькому каре.

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: чітко розплануйте день, щоб уникнути неприємностей

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: спробуйте зробити все можливе від себе, щоб день був максимально сприятливим та успішним.