Що сталося з Настею, яка рятувала хворих собак з Ірпеня: де нині мешкає волонтерка і чим займається

Фото дівчини з Ірпеня, яка під розривами снарядів рятувала своїх чотирилапих годованців, облетіло всю планету. Тоді волонтерка мріяла лише про одне – забрати з окупованої території тата, маму і їхніх два десятка тваринок. Чим займається нині мужня Настя?

Анастасія з чоловіком повернулися у звільнений Ірпінь. У будинку мешкають не самі, а з чималою кількістю тварин. Нині їх налічується аж 57. Любителька чотирилапих з любов’ю розповідає про своїх підопічних.

Лайму привезли скаліченою військові з-під Бахмута. Зв’язки у неї зрослися неправильно, але собачка вже не відчуває болю. Вона стала головною охоронницею обійстя. Є врятовані собачки з Миколаївщини, Маріуполя.

Норд із Часового Яру. Його господар воює, а собаку залишив родичам. Коли ті виїжджали, не забрали бідолаху з собою. Захисник розшукав чотирилапого друга й залишив Насті. Коли звільниться, забере додому.

Чимало псів явних інвалідів. Таких ніхто не хоче забирати. В планах у відважної волонтерки – на наступний рік відкрити притулок для хворих собак офіційно.

Як пережили той жах

21-річна Настя згадує, як їм довелося тікати з собаками, коли в сусідній будинок прилетів снаряд. Наполохані вибухами собаки тягнули повідці врізнобіч, дівчині було боляче, але фотограф не відпускав, хотів зробити ще кілька кадрів. Після того в неї шкірка на руках була стерта до крові.

Одному з псів таки вдалося вирватися й накивати п’ятами. За 5 днів подружжя повернулося в Ірпінь, а Зюся сидів біля будинку ображений, що його так надовго залишили самого.

Та хоч рятувальниця псів і не бажала зніматися, той відомий знімок дуже добре допоміг їй. Собак удалося прилаштувати до нових хазяїв, переважно за межами України. Навіть калічок розібрали небайдужі люди. Тепер радують Анастасію світлинами її колишніх підопічних.

Нові статті

Схожі статті

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи: з чим час розібратися, а що почекає?

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи. Кожен знак зіткнеться зі своїми унікальними викликами та можливостями. Важливо їх не упустити.

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.