Чи дозволять українцям відвідати церкву Великодньої ночі: Київ, Харків і Львів уже визначилися

Допоки керівництво інших областей розмірковує, чи слід скасовувати комендантську годину під час Великодніх святкувань, у Києві, Львові й Харкові вже визначилися з цим питанням.

У ніч з 15 на 16 квітня кияни не зможуть посвятити паски, оскільки комендантську годину цього дня КМДА не наважилася скасувати. Як завше, вона діятиме з півночі до 5 години ранку. У цей час пересування у напрямку церкви забороняються. Хіба що буде оголошено повітряну тривогу. Тож ті, хто захочуть відбути Великодню службу повністю, мають перебувати в церкві всю ніч, оскільки переміщатися по вулиці буде заборонено без спеціальної перепустки.

На Великдень вирішили не робити виключень

Львів і Харків підтримали подібне рішення і скасовувати комендантську годину навіть у велике релігійне свято не збираються. У місті Лева години комендантської години збігаються зі столичними, а на Харківщині заборона виходити з дому розпочинається о 23 годині. Додатково мешканцям Харківської області заборонили відвідувати кладовища на деокупованих територіях через надмірну мінну загрозу.

Тривалість комендантської години по регіонах

Інші області поки не сповістили свого рішення щодо скасування комендантської години на Великдень, та, скоріш за все, ніяких винятків з правила не буде. Переважна більшість регіонів країни визначила час заборони з нуля до 5-ої години ранку. Такі обмеження пересування діють на Вінниччині, Волині, Дніпровщині (за винятком окремих районів), Житомирщині, Івано-Франківщині, Одещині, Рівненщині, Чернівеччині, Хмельниччині.

Вільно відвідати вночі церкву на Великдень можна на Закарпатті

У Полтавській, Тернопільській, Черкаській та Чернігівській областях обмеження ще менші – всього до 4 години ранку. Сум’янам дозволяється перебувати на вулиці з 4-ої ранку, але додому слід повернутися не пізніше 23 години.

У мешканців Кіровоградської та Запорізької областей є обмеження з 23 години до 5-ої ранку. На Миколаївщині комендантська година зсунута з 0:00 до 6-ої ранку. Найсуворіші порядки на Херсонщині, Донеччині й Луганщині. На півдні заборона розповсюджується з 20-ої до 6-ої години, на сході – з 21-ої до 5-ої години.

Лише православні мешканці Закарпаття насолодяться Великодніми святами повною мірою, оскільки тут не діє комендантська година.

Нові статті

Схожі статті

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева не поступається красою 89-річній француженці Бріжит Бардо

Чарівна Ада Роговцева — українська акторка театру та кіно, яка в свої 86 років залишається справжньою жінкою. В красі та стилі вона цілком може перемогти француженку Бріжит Бардо.

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?